Herečka Nikol Leitgeb, která se před svatbou jmenovala Štíbrová, má dva synky, ale i tak se nebojí ukázat se na instagramu v plavkách. „Trochu reality na ten instáč,“ napsala k fotce, na níž je na pláži a v náručí má svého chlapečka.

„Asi mám někde i fotku se zatáhlym břichem, ale ta nebude, jak už to bejvá, tak radostná,“ prozradila plavovláska a dostalo se jí za to velké chvály od ostatních dam na sociální síti. „Jaká fotka může být krásnější než ta, na které jsou šťastní lidé? Žádná,“ shrnula to jedna z nich a další zase podotkla, že se konečně jedná o »normální babu«.

A jak se také řada lidí shodla, Nikol si vlastně nemá na co stěžovat, protože její figura je výborná. Možná kdyby na to sama neupozornila, žádného bříška by si ani nikdo nevšiml. 

„Chybí mi Maui. Bylo nám tam krásně,“ dodala zasněně Leitgeb, která se před lety představila v seriálu Pojišťovna štěstí. Od té doby ji známe především jako velkou šprýmařku, jelikož s kamarádkami Veronikou Arichtevou(36) a Martinou Pártlovou(43) tvoří 3v1. Jen s přibývajícími ratolestmi není tolik času na vytváření vtipných videí...

Vtipně působí pod fotkou také komentář Kristýny Leichtové (37) alias Ivušky z Comebacku. „Aspoň jsi byla na Maui! Já v Berouně... a břicho jsem si vzala sebou i tam!“ smála se rovněž dvojnásobná maminka. Na rozdíl od Nikol má ale doma dvě dcerky.

Video
délka: 02:16.92
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová o děsivé bouračce: Auto bylo na odpis, já na prášky! Markéta Reinischová

Fotogalerie
42 fotografií