V polovině dubna letošního roku přivedla Pavlína Jágrová na svět syna Maxe. Jak sama uvedla, měla traumatický porod, který se od jejích původních představ značně lišil. „Dokážu si ale už aspoň představit, že bych to v budoucnu absolvovala znovu. A snad trochu lépe, než poprvé. Jen tedy za hodně dlouho. Mít teď dvě mimina, to bych asi nezvládla a obdivuju každého, kdo ano,“ přiznala Pavlína, že pro ni nová životní etapa není vůbec snadná.

Je jasné, že porodem kratochvíle mateřství teprve začínají. „Nejhorší je určitě pro mě to nevyspání a únava. Byla jsem zvyklá spát mnohem víc,“ odpověděla bez příkras půvabná blogerka na dotaz jednoho ze sledujících, co je na mateřství nejlepší a nejhorší. „Nejhezčí je vidět, jak roste, ty pokroky, co dělá každý den a učí se nové věci a hlavně jeho úsměvy,“ rozplývá se novopečená maminka.

Před těhotenstvím se Pavlína pyšnila postavou modelky a často se fotila ve spodním prádle. Do toho se ale po porodu zatím nehrne. Přestože její příznivci pějí ódy, jak jí to sluší, ona je na sebe přísná a sebekriticky prozradila, že její křivky zatím nejsou, co bývaly. „Stále mám nějakých 6-7 kilo nahoře. A zatím nemám moc čas cvičit,“ posteskla si kráska zvyklá mít dokonalou postavu.

Video
délka: 04:08.48
Video se připravuje ...

Jaromír Jágr to s Dominikou myslí vážně! První slova o miminku. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
55 fotografií