Vojta Kotek v primáckém Showtime uvedl, že svatbu vyloženě netajil, ale zval zkrátka jen úzký okruh lidí, nikoliv média. Pak ale sám přemýšlel, jak vlastně světu sdělit, že se oženil. Vzhledem k tomu, že se vše provalilo, má tak o starost míň.

Veřejnost se tak rovnou dozvěděla i další radostnou novinku z jeho života - bude tatínkem. Jeho krásná partnerka Radana měla totiž na svatbě bříško, a tak je jasné, že pod srdcem nosí jejich prvního společného potomka.

Brali se snad proto, aby miminko přivedli do stavu manželského? „Ono se to tak nějak sluší a patří, aby to takhle bylo. My jsme nicméně měli velké štěstí, že jsme nemuseli dlouho čekat, a když jsme to chtěli, tak se to povedlo. Jsme rádi, že naše dítě bude vyrůstat v klasické rodině, i když je dnes možností hodně. My jsme se rozhodli takto,“ vysvětloval režisér, herec a dabér, který propůjčil hlas například Harry Potterovi. 

„Bude to už brzy,“ řekl jen o narození svého dítěte a víc neprozrazoval, i když mu oči zářily štěstím. A co odhalil o svém velkém dni, kdy si s Radanou řekli ano?

„Měli jsme velkou kliku, bylo to totiž uprostřed těch nejdeštivějších dní, co jsme v poslední době v naší republice zažili. A opravdu na tu chvíli, co my jsme měli mít ten obřad a následně celou tu veselku, tak vysvitlo sluníčko,“ radoval se Kotek, známý i z pořadu Máme rádi Česko.

„Já věřím, že mi to tam nahoře možná zařídil táta, který už tam přímo nemohl být,“ dodal v Showtime dojatě Vojta, jehož tatínek, herec Divadla Járy Cimrmana Václav Kotek (†66), odešel z tohoto světa v létě 2019.

Video
Video se připravuje ...

Vojta Kotek v 7 pádech Honzy Dědka: Na motorku už nesedám, jsem rád, že chodím! FTV Prima

Fotogalerie
100 fotografií