Libor Bouček ze středy na čtvrtek zažil společně s manželkou Gábinou a synem Albertem (1) doslova noční můru. I do jeho domu se dostala voda, kterou s sebou přinesly přívalové deště.

„Všechno je jednou poprvé. I centimetry vody v domě, i vlastní neschopnost zastavit přítok (respektive potok, kterýmu jsme najednou stáli v cestě), i první volání na linku 150. Příroda je mocná, silnější než my a voda je živel. Dřív jsem tu větu používal jako frázi, ale po téhle noci vím přesně, jak realistická dokáže být,“ popsal děj posledních hodin svého života a nezapomněl poděkovat místní hasičské jednotce i obětavým sousedům.

„A nejvíc děkuju @gabriela.bouckova za to, že vše zvládáme v harmonii a lásce, kterou neporazí ani potok pramenící v šatně, s malou vlnkou v koupelně, a měnící se v říčku na konci technické místnosti... Chtěl jsem dnes psát, vysílat, chystat si Vary, dodělávat červnové resty a k tomu být součástí Albertova světa ve hře a lumpačení. Jdu si ale půjčit vysavač na vodu, sehnat vysoušeče a rekapitulovat, co se stalo. A Albert? Bude trošku víc s Prasátkem Peppou. Všem těm, co se potkali s vodou podobně - pevné nervy!“ dodal Libor, jehož ročního synka Alberta naštěstí noční zásah hasičů nechal klidně spinkat.

Video
délka: 02:18.12
Video se připravuje ...

Libor Bouček má jasný cíl? Bude švihat díky Jardovi Jágrovi! Markéta Reinischová

Fotogalerie
30 fotografií