Tou jinou má být krásná Dominika (29), dcera známého herce Vladimíra Kratiny (70). Ta ovšem žila s promotérem Jiřím Pokorným, se kterým má syna Tobiase (11 měsíců). Dominika se za Jiřího vdala v roce 2018 na luxusním zámku Kotěra, k oltáři ji vedl Drtikol, tak jejímu otci přezdívali ve filmu Prázdniny pro psa. Tenhle vztah už je nejspíš passé, reportéři Aha! ji totiž zastihli v Peci pod Sněžkou po boku podnikatele Jaroslava Víta.

Pohledy, dotyky, neustálá blízkost. Jestli tohle není láska? Iveta se snažila manželství nejdřív zachránit, jelikož má s Jaroslavem dvě děti – Anetu (8) a Matěje (11 měsíců). Krize se ovšem spíš prohlubovala než zmenšovala. A tak se Iveta v den svých 39. narozenin rozhodla vše ukončit. „Věk 39. Pro někoho hodně, pro někoho málo. Pro mě tak akorát, abych začala nový život,“ oznámila na sociální síti rozchod. „Už je to opravdu delší dobu a ani to nejde. Jsou některé věci, které se nedají přejít, vrátit nebo odpustit. My už to máme takhle hozené,“ citoval moderátorku web tn.nova.cz.

Už tehdy nejspíš věděla, že její manžel, který má vedle dvou dětí ještě z předchozího vztahu syna Adama (17), vrká s jinou. S krásnou Dominikou.

Video: Iveta Vítová: Druhé miminko už máme naplánované

Video
délka: 01:59.92
Video se připravuje ...

Iveta Vítová: Druhé miminko už máme naplánované Adam Balažovič

Fotogalerie
37 fotografií