Moderátorka Zuzana Bubílková se i přes čerstvých sedm křížků na krku udržuje v perfektní fyzické kondici, a tak běh patří mezi jednu z jejích oblíbených volnočasových aktivit.

Po posledním víkendovém běhu, kdy Česko sužovala vlna veder, se s fanoušky na sociální síti podělila o fotku, na níž právě doplňuje tekutiny po náročném sportu. Komentářem u fotky však vzbudila velkou pozornost. „Po běhu mám žízeň jak Dáda,“ napsala bez servítek (a bez urážky?) oblíbená satirička s humorem sobě vlastním.

Patrně každému jejímu sledujícímu rázem došlo, že onou Dádou myslela herečku a zpěvačku Dádu Patrasovou, o níž se už několik let spekuluje, a její manžel Felix Slováček (79) to potvrzuje, že má dlouhodobé problémy s alkoholem. Naposledy na sebe v této souvislosti upozornila koncem května, kdy opět bourala nedaleko svého domu na pražských Vinohradech. Dechovou zkoušku prý poté odmítla.

A reakce Patrasové na komentář Bubílkové, leč s odmlkou, na sebe nenechala čekat. „Cože?“ napsala překvapeně Patrasová pod příspěvek Zuzany. No, vypadá to, že Dádu asi tento na pohled nevinný komentář nejspíš tak vtipný nepřipadá…

Video
délka: 04:55.64
Video se připravuje ...

Bez urážky! Zuzany Bubílkové: Jubileum královny Alžběty II. a slet čarodějnic Zuzana Bubílková

Fotogalerie
30 fotografií