Rozloučení se slavným kolegou z branže Josefem Abrhámem si nenechala ujít Andrea Čunderlíková (70), která si po jeho boku zahrála v seriálu Nemocnice na kraji města režiséra Jaroslava Dietla (†56), kde ztvárnila postavu zdravotní sestřičky Iny. Ta byla seriálovou milenkou doktora Blažeje, jehož ztvárnil právě Abrhám.

Další slavnou kolegyní ze stejného seriálu, která se dnes naposledy přišla rozloučit, byla Eliška Balzerová (73),  v seriálu ztvárnila postavu začínající lékařky Alžběty Čeňkové. A ztvárnila ji vskutku bravurně, obdržela za ni prestižní cenu Bambi za nejlepší ženskou roli.

Další slavnou kolegyní, která se dnes přišla s Abrhámem rozloučit, je Dagmar Patrasová (66). Zahráli si spolu v legendární komedii Vrchní prchni, kde ztvárnila postavu svůdkyně Manuely. Nezapomenutelná je scéna, kdy se Abrhámovi o Manuele zdá sen. „Dádino mokré tričko jsem znal dřív než ji samotnou!“ uvedl například manžel Patrasové Felix Slováček (79).

Do kostela sv. Anežky České na pražském Spořilově ovšem přišlo i mnoho dalších jeho slavných kolegů a kolegyň, přesvědčit se můžete v galerii článku.

Video: Zemřel Josef Abrhám (†82): Připomeňte si jeho nejvíce ikonické role

Video
Video se připravuje ...

Zemřel Josef Abrhám (†82): Připomeňte si jeho nejvíce ikonické role. Videohub

Fotogalerie
175 fotografií