Krejčík pravidelně informuje své fanoušky na instagramu o soužití s uprchlíky na jejich zámku, který už několik let rekonstruují společně s partnerem Matějem Stropnickým. A netají se tím, že je od běžné civilizace, tedy nějakého většího města, poněkud vzdálený.

Jedna z ukrajinských žen, která je v 9. měsíci těhotenství, má každým dnem rodit. Krejčík se už několik málo týdnů zpět svěřil s tím, že byl s ženou u lékaře, jenž mu oznámil, že porod může přijít vlastně kdykoliv. To Dana, pravidelně dojíždějícího do Prahy, kde hraje v několika divadelních hrách, lehce rozrušilo.

Stejně tak ho rozrušila i jedna z posledních zásilek, kterou mu mezi balíčky pro nové obyvatele zámku poslal jeden z fanoušků. „Za všechno moc děkujem, ale někdy se tam najdou fakt poklady. Pan Tomáš mi třeba poslal ,porodnický balíček‘ vhodný pro samouky na domácí porody,“ pochlubil se na instagramu herec, co tak trochu děsivého obdržel. Onen balíček pak názorně ukázal. Nechybí v něm gynekologické kleště, ale také například nůžky na přestřižení pupeční šňůry. „Trochu se bojím, jestli nejsem ten typ, kterýmu se pak ve finále hodí všechno. Jen ten porodnickej balík snad pošlu zpátky,“ dodal s humorem sobě vlastním.

Fotogalerie
39 fotografií