Do ženského světa začala česká modelka žijící v Itálii pomalu zasvěcovat svou vysněnou holčičku a možná i budoucí nástupkyni. Matka s dcerou obrážely butiky v Turíně. Vivienne měla na sobě mikinu s myškou Minnie, která se stejně jako každá holčička ráda obléká.

Jejich první kroky samozřejmě vedly do dětského obchodu, kde maminka Alena vybírala ponožky a botičky na jaro, malá Viv na ni trpělivě čekala. Celou dobu ani nepípla.

A pak poslušně ťapkala po schodech do dalších pater módního obchodního domu. Nožičky se ale rychle unavily, takže ven už zamířila Vivienne v náručí slavné maminky, kterou v Itálii zbožňují a je tam za velkou hvězdu.

Svatbě se nebrání

Chvilku pro sebe tak měl i tatínek Vivienne a dědic automobilové značky Fiat Alessandro Nasi (47), s nímž Alena tvoří pár už více než sedm let. Na svatební zvony to ale zatím nevypadá. I když Alena by se nebránila dostat se znovu pod čepec. „Druhé manželství je prý vždy lepší, tak uvidíme,“ vyjádřila se už dříve brunetka, jejímž prvním manželem byl slavný italský brankář Gigi Buffon (44). S ním má Šeredová dva syny – Louise (14) a Davida (12).

Garde od exmanžela

Zajímavé je, že obě na nákupech doprovázel bratranec exmanžela Gigiho Buffona, který se v blízkosti Aleny v úloze věrného kamaráda objevuje často, vlastně už od její svatby se slavným fotbalovým gólmanem. Bývá s ní viděn v Itálii, na dovolených (v Alpách, na Miami, v Brazílii) i při některých rodinných oslavách...

VIDEO: Synové Aleny Šeredové a čeština? Babička s dědou musejí mít tlumočníka!

Video
délka: 00:53.55
Video se připravuje ...

Synové Aleny Šeredové a čeština? Babička s dědou musejí mít tlumočnika! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
36 fotografií