Sedmdesátku oslavil velkolepě v Lucerně. Karel Gott (†80) mu tam tehdy v roce 2013 vysekl poklonu z počátků jejich spolupráce po svém: „Středního vzrůstu jsi, Felixi, avšak když hraješ, velik si.“ Přišla mu popřát celá řada slavných gratulantů, mezi nimiž nechyběla ani Hana Zagorová (75). Ta nyní řeší vážné zdravotní problémy a na koncerty nemyslí. Navíc Felixe ještě ke všemu čeká v sobotu poslední rozloučení s dávným kolegou z kapely, bubeníkem Honzou Žižkou (†67). Žádná radost.

Felix se se svými starostmi přišel svěřit letité kamarádce, známé pořadatelce večírků a akcí Růžence Nechanské. Zahrál jí k 77. narozeninám. „Aspoň, že už se můžeme scházet. Ten covid nás všechny připravil o dva roky života. Některé přátele jsem skutečně dlouho neviděla,“ přiznala královna mejdanů. Její narozeniny byly jednou z prvních akcí, které po pandemii pořádala. Nenechali si ji ujít Vlastimil Harapes (75), modelka Andrea Verešová (41), moderátor Saša Hemala (69), malíř Josef Velčovský (76), herečka Bára Fišerová (43) ani právě Felix.

Trn z paty mu vytrhnou děti

Jedinou jistotu má Felix Slováček v rodině. Děti nenechají tátu ve štychu. Dcera Anička Julie (26) a syn Felix (36) mu určitě přijdou zazpívat i zahrát.

Video: Nerozhodná Dáda Patrasová: Ostrá slova o Felixovi! A Valentýn slavila s Italem Vitem 

Video
Video se připravuje ...

Nerozhodná Dáda Patrasová: Ostrá slova o Felixovi! A Valentýn slavila s Italem Vitem Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
46 fotografií