Měl to být klidný rozchod, na němž se oba domluvili. Alespoň takto podal smutnou zprávu svým fanouškům hudebník a herec Ondřej Gregor Brzobohatý (38). Táňa ale na žádnou klidnou dohodu nepřistoupila a rozhodla se to svému bývalému partnerovi pořádně vybarvit!

Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži. Bylo šokující, že po osmi letech, kdy někomu věříš a miluješ ho se vším všudy, tedy i s těmi temnými stránkami, přijde najednou úplný zlom. Ještě je to čerstvé, chce to nějaký čas. Zvykám si na to být singl. Je to docela sranda –⁠ všichni mi někoho dohazují,“ přiznala v pořadu TV Prima Showtime Kuchařová.

Co na to Ondřej? „Já jsem to viděl, ale nemůžu k tomu říct nic. Protože ve chvíli kdybych cokoli řekl, ať už by to byla obhajoba nebo já nevím, cokoliv jiného. Tak je to jenom přikládání nějakého polínka do ohně. Rozvod není nikdy fajn věc. Vždycky to člověka mrzí, protože je to nějaké určité životní zklamání.

VIDEO: Půvabná Daniela Písařovicová prolomila tabu: Řeknu vám proč nemám chlapa!

Video
délka: 06:16.44
Video se připravuje ...

Půvabná Daniela Písařovicová prolomila tabu: Řeknu vám proč nemám chlapa! Markéta Reinischová

Ale ten život je výjimečný v tom, že nějakým způsobem plyne a jde dál a je určitě nutný se dívat dopředu, takže jestli se mě ptáš na to, jak se cítím, tak já mám teď hlavně radost z práce, za tu jsem moc rád. To je asi tak všechno, ale víc k tomu určitě říkat nebudu. Navíc jsem tak trochu poučen tím, že už se nechci o svém soukromém životě moc rozmlouvat,“ prolomil hradbu mlčení v nedělním Showtimu Ondřej, který dle jejich informací randí s bývalou zprávařkou České televize Danielou Písařovicovou (43)! 

Já na to nebudu odpovídat, nebudu na nic odpovídat a říkám nebudu přikládat jakýmkoli polínkem do ohně,“ tvrdí Brzobohatý, který je už dvakrát rozvedený. 

Redakce pořadu Showtime kontaktovala Danielu Písařovicovou? „Já se o tom vůbec nechci bavit. Znovu opakuji a dělala jsem to tak i v předchozích případech, že jsem si tak chránila soukromí celkem, tak já bych vám to nechala bez odpovědi.

Fotogalerie
45 fotografií