Kaviár, šampaňské a sprcha v 11 kilometrech nad zemí. To je ten největší luxus, který si mohou dopřát jen opravdoví boháči na palubě Emirates. Právě tak vypadal návrat z dovolené v Dubaji nejsledovanějšího slovenského páru Jasminy Alagič (31) a Patrika Vrbovského alias Rytmuse (45). Každý měl svoji soukromou kabinu, která pomocí zatahovacích dveří poskytuje naprosté soukromí.

Jenže dovolit si to může jen hrstka vyvolených. Takových speciálních luxusních kabin je v airbusu jen 14 s označením first class. Je to stejné jako být členem Bratrstva kočičí pracky. Elitního klubu pro vyvolené. Zkrátka tajný sen každého, který ale není pro každého – zpáteční letenka do Dubaje totiž vyjde na 130 tisíc korun. Čtvrt milionu za letenky na dovolenou, to už je slušný ranec. Ale Rytmus své milované ženě a synovi Sanelkovi (2) dopřává to nejlepší... A rozhodně se za to nestydí. Ověšeni zlatem ve zlaté kabině s poskakujícím synkem. Přesně takhle vypadal návrat z dovolené z Dubaje. "Já jsem opravdu šťastná, že můžu takto pohodlně letět, je to krásné. A proč se vyplatí takto letět? No, že máte po ruce bordel a přezuvky," žertuje z pohodlného sedadla Jasmína, která se ve své kabině doslova zabydlela a moc si pochvalovala, že může pěkně za letu zavolat svému muži do kabiny interním telefonem přímo na palubě letadla.

I přes veškerý luxus a pohodlí má ale Rytmusova žena strach z létání, a tak je potřeba se posilnit bublinami. "Už mnoho let nepiju, jenom v letadle si dám skleničku, protože mám strach z létání," přiznává Alagič. Zapřisáhlý abstinent Rytmus si za neuvěřitelných 130 tisíc posrkával jen colu, alkohol mu prostě nevoní.

VIDEO: Granáty mě hecovaly. Život je jízda, vzkázal Rytmus po Borárosovi!!

Video
Video se připravuje ...

Granáty mě hecovaly. Život je jízda, vzkázal Rytmus po Borárosovi iSport TV

A co vše tedy nabízí let v tomto zlatém "kupé" na palubě airbusu? K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Proměnu sedadla ve zcela vodorovné lůžko, ztlumené světlo a filmy jako v kině! Pro ty, co zatouží po společnosti, je ve first a business class k dispozici salónek, kde si mohou dopřát osvěžující míchané nápoje, koktejly, pivo, lahodné jednohubky, šampaňské - vše v prvotřídní kvalitě.

Fotogalerie
47 fotografií