Přestože se na jeho koncert v Karlových Varech během filmového festivalu dostavila jenom hrstka lidí a šuškalo se, že je známý rapper Rytmus již za zenitem, opak bude nejspíš pravdou. Jak on, tak i jeho manželka Jasmina Alagič Vrbovská (32) jsou velice aktivní na sociálních sítích, především tedy Jasmina, sympatická moderátorka show Česko Slovensko má talent, z níž se stala velice vlivná influencerka. Z placené reklamy jí jde příjem jistě více než ucházející. I proto jsou její sociální sítě plné fotek ze zahraničních dovolených.

Aktuálně jsou manželé v Dubaji, kde si na závěr svého pohybu na prestižním dovolenkovém místě dopřáli něco skutečně megalomanského. Zatímco mnozí fanoušci spekulovali nad jejími fotkami, zda náhodou neohlásí rozšíření rodiny o dalšího člena, jelikož se jim na některých snímcích zdálo, že má těhotenské bříško, ona ve skutečnosti měla jiné tajemství.

„Splnili jsme si ten největší sen, který jsme ani nevěděli, že máme, když jsme sem šli. Koupili jsme byt ve městě, do kterého jsme se naprosto zamilovali se vším, co přináší,“ svěřila se na instagramu Jasmina.

VIDEO: Pamatujete si ještě, jak v květnu 2018, půl roku před oznámením těhotenství, lhala Jasmina o svém vztahu s Rytmusem?

Video
Video se připravuje ...

Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

„Tahle dovolená je od začátku do konce tím nejlepším neplánovaným dobrodružstvím, o jakém jsme ani nesnili, plná neuvěřitelných zážitků, sblížení, přátelství, nalezení nového, a o tom množství geniálního jídla ani nemluvím,“ pokračovala nadšeně kráska, která se rozhodla řídit radou „učme se plánovat si budoucnost a život absolutním neplánováním“. „Nechávám všechno v rukou větších, než jsou ty naše – a je to úžasné.“ Prostřednictvím instastories pak poděkovala všem, kteří jí drží palce a upřímně jí přejí její splněné sny i novou životní etapu.

Manželé Vrbovští přitom obývají luxusní vilu i s bazénem ve slovenském Malinově, a hodlají mít i další domek v Bratislavě, jelikož se Jasmina nechala v minulosti slyšet, že jí chybí ruch velkoměsta. Kromě toho na pozemku nedaleko hlavního města Slovenska staví jakési letní zázemíčko. „Ten pozemek vypadá tak, že jste obklopeni stromy a slyšíte potok,“ líčila Jasmina pro slovenský server Nový Čas. Chalupa by měla být dárkem pro Rytmuse. „Je to můj způsob vděku za všechno, co pro nás udělal,“ dodala tehdy.

Fotogalerie
58 fotografií