Jasmina Alagičová, manželka rappera Rytmuse, má se svými rodiči skutečně velice hezký vztah. Půvabná moderátorka show Česko Slovensko má talent jim také vděčí za své exotické rysy. Tatínek je původem z Bosny, maminka je zase maďarské národnosti. A pokud po svém otci sympatická brunetka podědila i jeho mladistvý vzhled, nemá se rozhodně do budoucna čeho bát.

Na sociální síti totiž sdílela fotky osvaleného tmavého muže, tu při jízdě na koni, tu v plavkách na pláži, dávaje všem na odiv svou vyrýsovanou postavu, s popiskem: „Všechny vás tu pozdravuje tenhle drak, kterému bude brzy sedmdesát. Já tomu nemůžu uvěřit!“

A spolu s ní tomu nedokázali uvěřit ani její followeři. Na svůj věk rozhodně nevypadá, a dokonce se tak ani nechová – mezi snímky bylo totiž i video, na němž cválá na bílém oři jako zkušený kovboj. „Moje inspirace,“ reagoval na snímky svého tchána Patrik Vrbovský.

„Balkan for life,“ přidala se zpěvačka Martina Csillaghová (37), známější jenom jako Tina (a také jako moderátorka druhé řady Česko Slovenské SuperStar a prvních dvou řad Hlasu Česko Slovenska). I ona, přestože na svět přišla na Slovensku, má maďarské kořeny. Kromě nich však i ty africké, což vysvětluje její snědou pleť.

VIDEO: Říjen 2018: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku? 

Video
délka: 06:13.19

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
37 fotografií