„Moje žena je daleko větší profík. Je profesionální rodič. Ví, kam sáhnout, co říct, co udělat. To já ještě úplně neumím,“ vysekl před kamerou Blesku Štěpán Kozub poklonu své manželce. Jeho rodičovská úloha je zatím jasně daná. „Když mám čas, s dcerou si hrajeme a blbneme. Pozoruju ji, co nového se naučila. Na tom, že jsem pracovně tak často pryč, je jedna pozitivní věc. Když se po delší době vracím domů, ona je zase trochu nový člověk. Jsem takový taťka tulící mazlič. Moje žena vychovává a já to dítě mazlím,“ prozradil herec, jak mají doma rozdělenou výchovu dcery Anežky. 

I proto, že hercova žena tráví s dcerou drtivou většinu času, u prvního slova byla právě hercova manželka Barbora. On sám první slovo dcery Anežky s jistotu prozradit nemůže. „Rejstřík slov už má poměrně široký. I když některá jsou v takové její svojštině, v dětském jazyce, kterému ještě úplně nerozumím. Už ale umí říct táta, bába a máma,“ těší se z vývoje své dcery Štěpán Kozub. Když to ale práce dovolí a herec je s manželkou a dcerou doma, zapojuje se bez problémů i do méně povznášejících rodičovských povinností.

Ani přebalování nedělá členovi hereckého seskupení Tři tygři problém. I když mezi jeho oblíbené činnosti rozhodně nepatří. „Ne, že bych si v tom úplně liboval, to ale asi ani žádná žena si myslím. Tady ale připouštím jednu věc, že na to je moje manželka mnohem větší talent. Jde jí to víc od ruky než mně. Nicméně už jsem si tím taky prošel,“ pochlubil se herec, který aktuálně dokončuje film s názvem Spolu o útrapách tříčlenné rodiny, z nichž jeden člen trpí poruchou autistického spektra.

Fotogalerie
16 fotografií