Od Davidova nástupu do vězení za spoluúčast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva uplynul už měsíc a půl a Miss ČR 2003 celou situaci obdivuhodně zvládá.

Držel palce na dálku

S úsměvem tak včera vyprovodila Davídka i s dcerou Lolou (4) před základní školu. „Manžel Davídkovi popřál, ať se mu ve škole líbí a daří,“ svěřila se Blesku Lucie s tím, že to bylo samozřejmě přání na dálku. „Měli jsme krásné letní prázdniny a teď už začínají povinnosti. Asi jako každé dítě se netěší na ranní vstávání, takže úplně radostí neskákal. Ale na co se těší nejvíc, jsou kamarádi,“ dodala na závěr moderátorka.

Nejtěžší věc

Po celou dobu od provalení jachtařovy aféry stojí Křížková za svým mužem a rve se jako lvice, aby se dostal domu dříve, než za 3,5 roku, které mu vyměřil soud. Každý den s dětmi píší do basy dopisy a s Davidem si také volají.

Říct to dětem? Nejtěžší věc!

Nevidět se s rodinou je pro Křížka velmi těžké, ale sdělit malému Davídkovi před nástupem do vězení celou pravdu, bylo pro Davida Křížka to vůbec nejtěžší. „Musel jsem mu to říct, aby se to nedozvěděl od svých spolužáků a kamarádů. Byla to asi ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy musel udělat!“ vyznal se už dříve pro Blesk ze svých pocitů. „Řekl jsem mu, že jsem se zapletl se zlými lidmi, důvěřoval jim a obrátilo se to proti mně,“ dodal David, jak synovi vysvětlil, že s nimi teď nějakou dobu nebude usínat ve stejném domě.

Video: Radikální změna v životě Lucie Křížkové! Proč moderátorka už nikdy nevkročí do pekárny.

Video
délka: 03:13.08

Radikální změna v životě Lucie Křížkové! Proč moderátorka už nikdy nevkročí do pekárny. Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Děti slavných rodičů jsou už školou povinné

Pavel Trávníček (70), herec:  Syn Maxmilián (4) nemohl dospat

Společně s manželkou Monikou (36) poprvé vedli syna Maxmiliána do mateřské školky. „Těší se hlavně na kamarády, je hodně přátelský, ani nemohl dospat,“ prozradila Blesku Monika. Pavel pak spěchal do zkušebny, kde s tanečnicí Veronikou Lálovou (29) pilně trénuje na letošní ročník soutěže StarDance. A jak už řekl Trávníček dříve, rozhodně nechce přípravy podcenit.

Iveta Vítová (38), moderátorka: Dcera Anetka (7) podruhé jako poprvé

Společně se skoro dvouměsíčním Matýskem v kočárku doprovodila moderátorka svou malou slečnu ke škole. „Anetka jde do druhé třídy, ale pro nás je to po covidovém roce tak trochu jako poprvé. Minulý rok byl náročný a doufáme, že letos už žádná omezení ve školách nebudou a děti zažijí zase návrat k normální školní docházce se vším, co k tomu patří,“ prozradila Blesku Iveta, které skončilo šestinedělí a vypadá to, že nemá žádné kilo navíc.

Roman Vojtek (49), herec:  Syn Benedikt (6) už chce zpátky!

Dvě nejstarší děti Romana Vojtka už jsou školou povinné, syn už nastoupil do 1. třídy. „Benedikt bude chodit do stejné školy, jako Edita, ta je v šesté třídě. Byl samozřejmě trošku nervózní, ale když jsem s ním teď mluvil, tak už se moc těší na zítřek,“ řekl Blesku odpoledne Roman. Školou povinná dítka má z prvního manželství s Terezou Vojtkovou (41), syn z druhého svazku s herečkou Petrou (23) si na aktovku ještě počká: má teprve devět měsíců...

Fotogalerie
34 fotografií