S tvrdou realitou se Týnuš Třešničková vyrovnala dobře. Před nějakým časem sice přiznala, že na svých jizvách ještě pracuje, aby nebyly tolik vidět, ale na druhou stranu už se s nimi naučila žít a nepotřebuje je skrývat. „Jizva je hloubkové poranění kůže a jen tak odstranit nelze. Jde zlepšovat lasery a dalšími estetickými zákroky postupně a je to běh na dlouhou trať a i já plánuji podstupovat další zákroky pro zploštění a zlepšení jizviček,“ prozradila youtuberka.

Že se za své jizvy nestydí, dokázala i na Instagramu, kde se svým fanouškům ukázala nejen bez make-upu, ale i bez filtrů. „Tady jedna speciálně pro vás bez filtru i bez makeupu. Většinu stories poslední dobou točím bez filtrů, nemám s tím problém. Přehnané filtry podle mě začínají být out,“ napsala ke snímku Týnuš.

Nutno říci, že pro každou mladou ženu by bylo velmi těžké vyrovnat se s takovými následky nehody, ovšem pro Týnuš, která si na svém vzhledu vybudovala živobytí, to muselo být ještě těžší. Naštěstí to vypadá, že se svým osudem vyrovnala. Daleko více teď na své fanoušky apeluje, že vnitřní krása je mnohem důležitější než bezchybné tělo.

Video: Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh?

Video
délka: 00:55.44
Video se připravuje ...

Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh? Falcon

Fotogalerie
74 fotografií