V dnešní době není moc příležitostí ke klasickému seznámení, a tak není divu, že velký rozmach zažívají nejrůznější seznamovací aplikace. A můžete tam narazit i na známé tváře.

„Objevila jsem tam Bena, tak jsem mu dala lajk. Ale on mi ho nevrátil,“ prozradila rebelka v živém vysílání na instagramu. Není pochyb, že měla na mysli zpěváka Bena Cristovaa (33).

Nevynechala ani svou bývalou švagrovou Marianu Prachařovou (27). „Dál tam je Mariana. A taky Týnuš Třešničková a taková ta youtuberka - Anna Šulcová,“ práskala dál Agáta.

Když už byla Agáta v ráži, odpověděla i na dotaz ohledně sexuální orientace Bena Cristovaa. Fanynky zajímalo, jestli náhodou není na muže, jak se občas přetřásá. „Já jsem s ním něco před lety měla, takže si to nemyslím…“ vysmála se Hanychová klepům.

VIDEO: Agáta Hanychová: Jsem MILFka v topu! Jdou po mně mladý kluci!

Video
Video se připravuje ...

Agáta Prachařová: Jsem MILFka v topu! Jdou po mně mladý kluci! David Turek, Aleš Brunclík

Sama ale moc úspěšná na poli lásky není. Od rozvodu navázala hned čtyři vztahy právě přes seznamku, ale nevydržel ani jeden. I svého zatím posledního kluka, potetovaného truhláře Adama Raitera (32), ulovila právě na seznamce, vztah ale po třech měsících vyšuměl.

Proč má ale Agáta seznamovací aplikaci pořád v mobilu, když - jak tvrdí - nového muže nehledá? Prý kvůli práci… „Budu vybraným mužům radit, jak se na seznamku vyfotit, poradím s oblečením, účesem a jak nejlépe sbalit ženu svých snů,“ prozradila Agáta. No, třeba si tam sama »sestaví« i vlastního nápadníka!

Fotogalerie
53 fotografií