Uměli vyřadit kamery, vypnout alarmy, uspat psy a během chvíle si odnést lup v řádech milionů. Pachatelé loni během ledna řádili v okolí Prahy a policie po nich pátrala.

Několik měsíců pracovala s teorií, že šlo o organizovaný gang. Skupinky zlodějů na sobě nezávislé si vytipovávaly domy boháčů, kteří mají několik aut a doma vždy hotovost. A do jejich hledáčku se dostala i vilka v Kolodějích hvězdy seriálu Slunečná.

„Jak byla taková ta aféra s gangem vykradačů, tak jsme měli doma taky návštěvu. To bylo ještě před pandemií,“ přiznala až teď herečka. Nebylo jí platné, že má tři psy.

„Zloděje tam pustili. Kdo už je v domě, toho přijmou. Takže pán vstoupil dovnitř a oni si řekli: ,Aha, návštěva.' Takže ho nechali bloumat po domě, rozhazovat věci a tak. Naštěstí stihl jenom jeden pokoj, protože jsem přišla, ale ti psi leželi v pelíškách,“ popsala v Show Jana Krause s tím, že nezvaného hosta načapala kolem sedmé hodiny.

VIDEO: Dana Batulková: S dospělými dětmi se nedá mluvit! Jsem vděčná za vnoučata od Agáty!

Video
délka: 05:08.92

Dana Batulková: S dospělými dětmi se nedá mluvit! Jsem vděčná za vnoučata od Agáty! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Policie ho neměla šanci na místě činu chytit. „Utekl oknem, přišla jsem s kamarádkou, tak slyšel, že mluvíme. Měl otevřené všechny východy z domu,“ dodala.

Děti má doma

Všechny děti má teď Dana pod střechou. Podle Daniných slov nemají během korony do čeho píchnout, tak se přestěhovaly k ní. „Někdy se hádají a já na to nejsem zvyklá, jsem z toho strašně nervózní. Už aby bylo teplo a mohla bych na zahradu - a tam se schovat,“ vtipkuje Batulková.

Syn Jakub Prachař (37) u mámy našel azyl po rozvodu s Agátou Hanychovou (35), dcera Mariana (26) pustila svůj nájemní byt.

VIDEO: Batulková a Onder: Jak vysvětlili předbíhání fronty na rozloučení s Gottem? Útěkem!

Video
délka: 00:57.11

Batulková a Onder: Jak vysvětlili předbíhání fronty na Gotta? Útěkem! Lukáš Červený, David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
57 fotografií