A jak se zdá, tak Agátu od změny příjmení dělí již jen pár týdnů. V pondělí na úřadu zažádala o změnu příjmení, což je to nejmenší, ale vyměnit všechny doklady a provést změny v bankách, to je teprve ta pomyslná tlustá čára, která jí chyběla k definitivnímu konci manželství.

Úřední hodiny se prodloužily a nejsou tam takové fronty, takže jsem tam v pondělí zajela. Už se těším, až to všechno bude za mnou. Jediné, co nás s exmanželem bude pojit, je naše dcera Mia,“ řekla Blesku Prachařová. Až bude mít černé na bílém, že je zpět Hanychová, tak se jistě pochlubí na sociální síti, kde už má dávno příjmení změněné. 

VIDEO: Agáta je zpět! Nová barva a nahá koupačka s milencem ve vířivce!

Video
délka: 02:25.24
Video se připravuje ...

Agáta je zpět! Nová barva a nahá koupačka s milencem ve vířivce! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

V talk show 7 pádů Honzy Dědka se dokonce pochlubila snubním prstenem. „Pořád nosím snubák od Kuby. Je hezkej, ale dal mi ho až po svatbě, takže ho nosím jako dárek, ne jako snubák," tvrdí modelka. 

Ta je už několik měsíců zadaná, tím šťastným je truhlář Adam. Ten stejně jako ona miluje hory a jízdu na snowboardu. Ale jejich novým byznysem bude společný karavan a cesty po České republice. 

VIDEO: Agáta Prachařová v 7 pádech Honzy Dědka: Proč doteď nosila snubák i příjmení exmanžela?

Video
délka: 01:37.92
Video se připravuje ...

Agáta Prachařová v 7 pádech Honzy Dědka: Proč doteď nosila snubák i příjmení exmanžela? FTV Prima

Fotogalerie
39 fotografií