Oslavu narozenin si Agáta Hanychová (36) užila ve velkém stylu. Strávila ho společně se svými rodiči, tedy s herečkou Veronikou Žilkovou (59) a jejím bývalým mužem Jiřím Hanychem (62), se svými sourozenci, se svými dětmi, a dokonce i s expřítelem. Pokud tápete, kam ho zařadit (přece jenom Agáta je poslední dobou známá tím, že od rozchodu s manželem Jakubem Prachařem (37) životní partnery střídá pomalu tak často jako ponožky), šlo o Miroslava Dopitu (36), fotbalistu, s nímž má modelka jednoho ze svých dvou potomků, syna Kryšpína (9).

„Děkuju... bylo to boží. No a teď už blíže ke čtyřicítce, to je šílený,“ napsala někdejší moderátorka show Máma nad věcí k sérii snímků z rodinné párty, co sdílela na sociální síti. Kromě klasických rodinných fotografií ovšem zaujala dvěma fotkami, které dělí neuvěřitelných 36 let. Na té první je Agáta coby miminko v náručí svých rodičů… a na té druhé si docela stejnou pozici zopakovala nyní. Šlo o skutečně povedený a roztomilý nápad, co se dočkal více než 12 tisíc „lakjů“.

VIDEO: Agáta Hanychová má nový byznys! A zase je v tom potetovaný chlap

Video
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová má nový byznys! A zase je v tom potetovaný chlap Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 Agátini fanoušci ale při bedlivém zkoumání snímků došli k překvapivému závěru: „Agi, tvůj otec je princ Charles?“ ptali se zaskočeně modelčini příznivci. Další zase došli k závěru, že nejenom, že Hanych, známý režisér, připomíná následníka britského trůnu, ale herečka Žilková zamlada prý zase vypadala jako zesnulá princezna Diana (†36). 

I kdyby šlo jenom o ten nadýchaný osmdesátkový účes. Kdyby to byl jeden hlas, budiž, ale shodovalo se na tom více Agátiných followerů. Ostatně zda tam opravdu podoba je, posuďte v naší galerii sami…
Fotogalerie
62 fotografií