Jen rodina a Terezini kolegové ze Slunečné věděli, že se Tereza Brodská stane babičkou.

„Všem bych chtěla poděkovat, že stejně jako já vydrželi devět měsíců mlčet a ani nic nenaznačit. Pro mě to bylo opravdu peklo, protože já se na roli babičky dlouho těšila, a když to přišlo, tak jsem musela mlčet. Už dávno jsem chtěla být babička. Chci, aby mě všichni oslovovali babi,“ řekla Blesku herečka, která to velmi tajemně naznačila na sociální síti.

VIDEO: Tereza Brodská slaví 25 let s manželem Herbertem Slavíkem: Promluvila o milencích!

Video
Video se připravuje ...

Tereza Brodská (53) slaví 25 let s manželem Herbertem Slavíkem: Promluvila o milencích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Prof. MUDr. Antonín Pařízek, CSc.!!!!! Milý Tondo, děkuji, že jsi nám pomohl na svět nového člena rodiny!!!!!!!!! Děkuji za péči, trpělivost, obrovskou profesionalitu a za to, že tě máme už tolik let za kamaráda! Byl jsi před mnoha lety i u mého porodu a doufám, že budeš naším rodinným porodníkem i do budoucna! Jsi prostě nejlepšííí!!!“ poděkovala na sociální síti porodníkovi Tereza. Pan profesor však nerodil jen ji, ale i její kamarádky. Nyní také její snachu, jak později musela Brodská přiznat...

Především po lavině gratulací, která se okamžitě spustila. „Ano, jsem babička. Máme to nejkrásnější a nejmilejší miminko, ale vzhledem ke své rodině, která nechce, abych byla konkrétnější, nemohu víc říct. A já to respektuji. Ale jsem strašně šťastná a pyšná babička,“ potvrdila Blesku Brodská.

Podle informací Blesku se Samuel a jeho půvabná Luisa Bělohlávková, která je keramickou umělkyní, stali rodiči holčičky. Její jméno ale není známé.

Fotogalerie
28 fotografií