Pondělí 25. října 2021
Svátek slaví Beáta, zítra Erik
Jasno 11°C

To nejčtenější na Blesk.cz

Agáta Hanychová slaví 36 s panem »chůvou«! Čtyři milenci ze seznamky mají smůlu

/
 • Agáta Hanychová oslavila 36. narozeniny s rodinou.
  28. dubna 2021 ● 16:15

  Agáta Hanychová slaví 36. narozeniny a... světe div se, bez chlapa! Loni se stihla rozvést s hercem Jakubem Prachařem (37), ale kromě toho zažila i vztahy se čtyřmi chlapy, které našla na seznamce.

  Letošní oslavu jí už od rána připravila maminka Veronika Žilková (59) společně s Agátinými dětmi Miou (3) a Kryšpínem (9). Dostala dort s 36 svíčkami, obálku s archivními snímky a na plotě ji Veronika překvapila mini výstavou fotografií, které v minulosti Agáta nafotila.

  Jediný chlap, kterého s obřím pugétem pustila do baráku, je Josef Koudelka. Ten jí už nějaký pátek jako „chůva“ pomáhá s dětmi a s chodem domu.

  A to je taky dle slov oslavenkyně »jedinej mužskej«, co s ní tak dlouho vydržel. O další vztah ze seznamky, kde našla svoje ex, nemá zájem. A kdo se tedy během roku v její posteli na pár měsíců ohřál?

  VIDEO: Agáta Hanychová s dcerou Miou (3): Blonďatý ďáblík svého tátu Kubu Prachaře nezapře!

  Video
  délka: 04:43.04

  Agáta Prachařová s dcerou Miou (3): Blonďatý ďáblík svého tátu Kubu Prachaře nezapře! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 • 1.

  Zdeněk Turek

  Na začátku loňského roku strávila dovolenou v Thajsku s realitním makléřem Zdeňkem Turkem. Po návratu do Česka jako by Turek neexistoval.

 • 2.

  Marek Niessner

  Po rozchodu její srdce zahořelo pro kameramana Marka Niessnera. Tentokrát to už vypadalo, že je to opravdu „ten pravý“. Měli i mnoho společného. Například rozvod, dvě děti z předchozích dvou vztahů, a dokonce si založili společný účet na instagramu. Ale to taky neklaplo.

 • 3.

  Tomáš Sobola

  Na chvilku její srdce omámil producent Tomáš Sobola. Proběhla dovolená v Chorvatsku i na Mallorce, pak ale rozchod.

 • 4.

  Adam Raiter

  Posledním objevem Agáty byl truhlář Adam Raiter. Společně řádili na snowboardu, nafotili spolu reklamní kampaň na alkohol a plánovali rekonstrukci dodávky na obytný vůz, v němž chtěli objet celé Česko. Ale po třech měsících sbohem a šáteček.

  Fotogalerie
  42 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy