Kdo sleduje Agátu, ví, že je modelka a dnes už hlavně influencerka stále v jednom kole. Péče o dům, děti, zahradu, do toho hromada práce, cvičení a tu a tam nějaký nový muž. Poslední z vyjmenovaného je ale teď passé, a tak se Hanychová rozhodla zvednout kotvy a vyrazit vstříc jihu.

Společně se synem Kryšpínem (9), dcerkou Miou (3) a nevlastní, do krásy rostoucí sestrou Kordulou (14), vyrazila letadlem na španělský ostrov Tenerife, což je v současné době plné různých omezení spojených s covidem jedna z mála destinací, která je od Čech nejen blízko, ale kde pandemii mají aktuálně vcelku pod kontrolou. A to je pro turisty teď skutečně velkým lákadlem!

Jak je z fotek, kterými se od soboty Agáta chlubí na instagramu, znát, rodinnou dovolenou si naplno užívá. Sluníčko, moře, pláž, její oblíbené surfování, to vše jí pomáhá zapomenout nejen na muže, ale i na nedávný incident s bývalým přítelem Týnuš Třešničkové (25), podnikatelem Ladislavem Biseniusem (42). S tím údajně hned po rozchodu s truhlářem vyrazila vstříc rakouským horám, což následně sama popřela. Podnikatel, který deset let seděl za pašování drog, ale v pořadu Showtime potvrdil, že společný výlet skutečně proběhl a na důkaz ukázal i společné fotky a videa ze sjezdovky.

VIDEO:

Fotogalerie
55 fotografií