„Tak mě na samém chvostu (věřím!) pan Demie poprvé postihl stav karankreténa, ačkoli su jako ryba,“ svěřil se svými slovy v úterý ráno na sociální síti zpěvák, který je také příležitostným hercem. A právě podruhé si také zahrál hlavní roli urozeného Jakuba v pokračování pohádky režiséra Ivo Macharáčka (45) Tajemství staré bambitky 2. Ta má dnes slavnostní premiéru!

I když se Klus musel přítomnosti na premiéře kvůli covidu nedobrovolně vzdát, další tváře naštěstí pandemie nezastavila a do Slovanského domu dorazily. Mezi hosty nechyběl například drsný zpěvák Václav Noid Bárta (41), který si v pohádce zahrál zlomyslného podkoního Václava, který pomůže proradným královským rádcům v podání Jiřího Lábuse (72) a Miroslava Vladyky (62) nastražit past na loupežníka Karabu (Ondřej Vetchý, 59), jenž se v pokračování pohádky vrátil k poctivému hrnčířskému řemeslu. Z výše zmiňovaných na premiéru nedorazil pouze Vetchý, který se obecně premiér svých filmů účastní velmi zřídka.

Noid ale nepřišel sám. Doprovod mu dělala jeho krásná partnerka Eliška Grabcová (30), která je v 7. měsíci těhotenství, a pár se netají tím, že čeká další holčičku, která dostane jméno Anna.

Dále si pak premiéru nenechala ujít i půvabná rusovláska Kamila Janovičová (29), která v pohádce hraje Klusovu čili Jakubovu královnu Aničku, Veronika Khek Kubařová (34), která je v pohádce novou postavou, ztvárnila královnu, což pro ni byla po všech rolích princezen vcelku nová zkušenost. Mezi dalšími kráskami červeného koberce pak byla i herečka Markéta Plánková (43), která také dostala příležitost zahrát si v pokračování oblíbené pohádky.

Na Tajemství staré bambitky 2 se mohou návštěvníci kin těšit už od 10. února!

VIDEO: Ondřej Vetchý je podruhé Karaba! Tajemství staré bambitky 2 míří do kin

Video
délka: 03:07.76
Video se připravuje ...

Ondřej Vetchý je podruhé Karaba! Tajemství staré bambitky 2 míří do kin. Bioscop

Fotogalerie
105 fotografií