Hodinu před slavnostním uvedením se v kavárně Lucerna objevil herecký nestor Alois  Švehlík (82). U stolu s kolegy popíjel bílé víno a zřejmě ho bylo dost, protože každou chvíli odcházel na toaletu. V jeho věku mu nelze upřít elán a energii s jakou pobíhal po kavárně. Sice si občas spletl pánské WC s dámským, občas si závěs spletl s vchodem do místnosti, ale vzhledem k tomu, jak je Lucerna spletitá a kolik má zákoutí, se není čemu divit.

Herec Robert Mikluš (39), kterého proslavila role strážmistra Topinky, patřil mezi největší elegány. V černém obleku, bílé košili a kravatě mu to seklo, což ocenil i kolega Igor Chmela (51). 

Tedy ty ses vyparádil, já jsem jak trhan. To jsem nějak podcenil,“ přiznal Igor, který ve snímku hraje manžela Jany Plodkové. A měl pravdu, přišel v džínách a svetru. 

Mikluš přiznal, že se kvůli malé dcerce Evičce (2) do kina na film pro dospělé moc nedostane, tak si to přišel užít. „I pro mne je to premiéra, takže se těším a jsem rád, že vidím kolegy. Konečně jsem se dostal do fáze, kdy hraju grázly a takové vypočítavé týpky," přiznal Blesku Robert, který ve snímku hraje komunálního politika. V momentálně nejsledovanějším seriálu Devadesátky má roli policisty Korejse. 

VIDEO: Jenovéfa Boková ve Varech 

V doprovodu otce, disidenta Johna Boka (76) dorazila Jenovéfa Boková (29). Vypadala úchvatně. Pod černé sako zvolila krajkový rafinovaný top, který dal vyniknout jejímu dekoltu. V hnědé barvě s ofinou připomínala italskou divu Monicu Bellucciovou (57). 

Bylo to skvělé natáčení, už podruhé jsem hrála manželku Roberta Mikluše, takže na mateřství mám natrénováno,“ smála se půvabná herečka, která je zatím bezdětná a jejím partnerem je vítěz druhé řady reality show Robinsonův ostrov Martin Složil (33).

Jaroslav Plesl (47) se překvapivě točil okolo půvabné brunetky, ale jak se ukázalo, je to kolegyně z filmu. 

Fotogalerie
51 fotografií