Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Hříšné hvězdy Zločinů Velké Prahy: Langmajerův pinďour, zadek Plesla a další nahotiny!

/
 • Herci Zločinů Velké Prahy se umějí odvázat... před kamerou i mimo ni
  21. února 2021 ● 05:59

  Seriál Zločiny Velké Prahy bývá velice často přirovnáván k radovi Vacátkovi a jeho Hříšným lidem města pražského. Mají leccos společného: galerku zločinců, lehké děvy a uvolněné mravy poválečné první republiky. Mnozí herci, přestože na televizních obrazovkách tentokrát ztvárňují zásadové a cudné hrdiny, se však v jiných svých filmových rolích (či ve svém soukromí) odvázali podstatně více, než jak je vídáme každou neděli v „prime time“, tedy v hlavním vysílacím čase, na Čétéčku. Podívejme se společně alespoň na některé z nich…

 • 1.

  Jaroslav Plesl (46)

  Začneme hned zostra: Herec Jaroslav Plesl, představitel titulní role inspektora Budíka, sice v ději již několik erotických scén se svou seriálovou manželkou měl, nejvíce holé kůže ukázal však v docela jiném seriálu. V Bohémě, která pobouřila prudérní české diváky. Několik dlouhých vteřin trvající záběr na spící milence Miloše Havla a Oldřicha Papeže  tehdy všechny vyvedl z míry. Uvědomme si, že to bylo ještě mnoho let před minisérií Božena, která také mnohé pobouřila otevřeným zobrazením živelné sexuality. „Pro každého mladého herce je samozřejmě obrovská výzva válet se nahý v posteli s Jardou Pleslem,“ uvedl k tomu tehdy sedmadvacetiletý Vladimír Polívka (31), jenž ztvárnil jeho partnera, se smíchem.

 • 2.

  Lenka Vlasáková (48)

  V seriálu ztvárňuje chladnou hraběnku s maďarskými kořeny, co po smrti prvního manžela „skončila“ po boku českého policisty. Také životem Lenky Vlasákové prošli dva muži: z manželství s výtvarníkem Egonem Tobiášem (49) vzešla dcera Sofie, se svým současným mužem, jímž je herec Jan Dolanský, má další tři potomky, Amélii, Maxe a Johana. Své nahé tělo odhalila například v seriálu Hraběnky, kde ji skrze křoví šmírovali vesničtí kluci, anebo v komedii Jak se zbavit nevěsty, kde se ukázala v prádle… Přestože již není nejmladší, postavu má stále záviděníhodnou, co myslíte?

 • 3.

  Sabina Rojková (23)

  Nevíme, jak je to možné, ale krásnou Sabinu Rojkovou snad ještě žádný režisér nesvlékl. Z její filmografie vyčnívá například pohádka Tři bratři, jenže tam jako Maruška, co si u dvanácti měsíčků vyprosí fialky, jahody a jablíčka, mnoho svršků nesundala. Svým fanouškům to však vynahrazuje alespoň na sociálních sítích. Sabina, která se minulý rok rozešla s idolem dívek Pavlem Calltou (32), má totiž naprosto perfektní postavu a ráda ji převádí v roztodivných situacích, například na pláži či při cvičení jógy. Musíme se nechat překvapit, zda ji coby arogantní Sisi v seriálu Zločiny Velké Prahy čekají nějaké lechtivé scény...

 • 4.

  Darija Pavlovičová (20)

  Benjamínkovi natáčecího štábu, mladičké Darije Pavlovičové, bylo v době, kdy seriál vznikal, pouhých 17 let. Kudrnatá kráska se poprvé objevila na televizních obrazovkách loni na Štěpána, v nové pohádce O léčivé vodě. Zatímco v pohádce byla princeznou, v novém seriálu se stala mladší dcerou vrchního inspektora Budíka Julinkou. Vzhledem k tomu, že se zamiluje do mladého kriminalisty a jejich láska dojde naplnění i po fyzické stránce, jí jedna z jejích prvních velkých rolí předepisovala první erotické scény. Daleko více než intimita na place však mladé ženě vadilo, že se v rámci autenticity nesměla holit v podpaždí. „Bylo to pro mne nepříjemné, nejsem na to zvyklá. Ale chápu to,“ prohlásila na tiskové konferenci.

 • 5.

  Denis Šafařík (26)

  Objektem zájmu mladé šlechtičny se stal „nováček“ Nováček, kterého televizní diváci na sociálních sítích často přirovnávají k policejnímu praktikantovi  Hlaváčkovi od Járy Cimrmana. Zahrál si ho Denis Šafařík, jenž bývá svou vizáží často připodobňován ke zpěváku Václavu Neckářovi (77). I on se v minulosti objevil v pohádce – jmenovala se Kouzelník Žito a diváky příliš nenadchla. Ani postava Nováčka si nezískala mnoho sympatií. Například když ve scéně prvního milování s Julií, která byla do té doby pannou, kontroluje, zda jako šlechtična po sexu krvácí modře. „Dejte mu najíst!“ běsnili navíc lidé na facebookové stránce České televize při pohledu na jeho hubené tělíčko.

 • 6.

  Jiří Langmajer (54)

  To nejlepší na konec? Herec Jiří Langmajer před nedávnem pobavil své příznivce na sociálních sítích, když víceméně omylem sdílel video… na kterém byl k vidění jeho penis. Jenže bohužel krátce poté, co vylezl z ledového bazénu, kam se šel koupat v rámci otužování, a tak jeho velikost herci, co na plátnech kin ztvárňuje svůdce a seladony, moc nelichotila. Langmajer, který byl v seriálu sKORO NA mizině Divadla Mír označen za „etalon zralého chlapa pro české ženy“, to ovšem nebral nijak tragicky. Krátké hanbaté video naopak opepřil slovy „mám malýho pinďoura, ale jsem šťastnej“ a do budoucna k nelibosti své partnerky Adély Gondíkové (47) má s nahotou velké plány. Jeho fanoušci se tedy mají nač tešit…

 • 7.

  Galerie

  Na další pikantní snímky, ať už z natáčení Zločinů Velké Prahy, kde svodům Jiřího Langmajera neodolala například Ester Geislerová (36), a co si po souloži velice moderně zapálila v posteli viržinko, anebo z jiných snímků, kde se výše zmiňovaní herci svlékli, se můžete mrknout do naší galerie. Jistě nebudete litovat!

  VIDEO: Jak se zbavit nevěsty: Vlasáková se kvůli filmu svlékla!

  Video
  Video se připravuje ...

  Jak se zbavit nevěsty: Vlasáková se kvůli filmu svlékla! abl

  Fotogalerie
  87 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

krapotkin: Titulek článku napovídá, že ČT už neví, jak na tu nesledovatelnou slátaninu nalákat diváky.

(21. 02. 2021 14:31)

ivanak: Přesně tak,nedokoukala jsem ani jeden díl...další už ani načínat nebudu..

(21. 02. 2021 13:20)

baronessa: Nepovedený seriál. Je to vleklá nuda, věčně zakaboněný Plesl, Langmajer do omrzení dívkaří, prostě stereotyp na druhou. Navíc se děj příšerně táhne, nemá to švih Co se pamatuju, tak v dřívějších seriálech se řešívalo současně i víc případů než jenom jeden. Navíc je to tak průhledné, že člověk na zločince přijde ještě ani ne v půlce. Nebavilo mě to a už se dívat nebudu.

(21. 02. 2021 09:09)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy