Jenovéfa se s vítězem druhé řady reality show Robinsonův ostrov Martinem Složilem dala dohromady krátce po jeho vítězství v roce 2018. Objevovali se společně na akcích, na karlovarském festivalu a společně trávili dovolené. V době lockdownu prý jen utužili svůj vztah a prožili nádherný rok na chalupě. 

Zatím nám to klape a na té chalupě to jde asi skoro každému, tam je ta příroda, každý si může utéct do lesa,“ dodala loni pro Showtime Boková

Ale po premiéře snímku režiséra Jiřího Havelky Mimořádná událost to už tak idylicky nevypadá. Nejenom že Martin herečku na premiéru nedoprovodil, ale společnost jí dělal jiný muž!

VIDEO: Okouzlující Jenovéfa Boková: Na mateřství mám natrénováno!

Video
Video se připravuje ...

Okouzlující Jenovéfa Boková: Na mateřství mám natrénováno! Markéta Reinischová

Pohledný mladík dorazil krátce před začátkem filmu a Boková mu se smíchem pomáhala z kabátu. Dokonce ho seznámila se svým otcem, disidentem Johnem Bokem a nechala je o samotě, když musela na společné focení k plakátu. Pánové si viditelně dobře rozuměli. 

Pak se všichni tři odebrali do sálu. Po skončení filmu Jenovéfa s mladíkem a dalšími muži opustila Lucernu. Bylo zřejmé, že se k sobě dost mají, herečka se pořád smála a neznámého muže se dotýkala. On jí to oplácel stejnou mincí. 

Fotogalerie
27 fotografií