Mezi největší hatery patří paradoxně i její matka. Monika Binias (49) je přesvědčená, že fotky, které Charlotte sdílí se svými příznivci, nejsou pravé. Ostře se tak do ní pustila přes svůj profil na Instagramu.

„Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, a pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky postavy někoho jiného na sítě. Tyto lži mohou vést u mnoha dívek a žen k anorexii... A proto je fér napsat pravdu, jak to má dcera s hubnutím, to je celé,“ tvrdí Monika, která si nebere servítky ani v případě vlastní dcery. 

Charlotte její reakce překvapila, protože se s matkou už delší dobu nestýkají. „Jsem z ní zoufalá… Nikdo jí nic neudělal, nebyl mezi námi žádný konflikt, co by tomu předcházel. O to víc jsem v šoku. Podle mě má nějakou psychickou nemoc, protože tohle není normální,“ napsala Blesku nejmladší Štika. 

Po fotce v síti a z wellness centra přidala nyní další snímek, tentokrát vyfotila svoje nohy. V lodičkách a šatech natočila krátké video, dokonce nadzvedla sukni až k zadku a zakončila to zdviženým prostředníčkem. 

VIDEO: Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova!

Video
délka: 00:42.00
Video se připravuje ...

Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova! David Turek, Jan Jedlička

„Pro dementy, co mě bombardujou, že to nejsou moje nohy! Přijde vám normální mi pořád psát, ať ukážu teda i obličej, jestli jsem to já? Sakra vzpamatujte se už! Tohle je můj deník, kde si můžu dát fotku klidně jenom půlky prstu třeba. A menší rada na závěr, nevěřte všechno tomu magorovi už,“ napsala Charlotte ke svým nožkám štíhlým jako laňka.

Jestli narážela na slova své matky, není jisté, ale její fanoušci si to myslí. „Tvá matka je opravdu ten nejzákeřnější magor. Pokud jsi zhubla, moc ti to přeji, a pokud ne, je to tvoje věc, nikdo nemá právo tě soudit. Hlavně buď šťastná,“ shodují se. 

Korunu tomu ale blondýnka dala, když přidala další stories, a to ze své kuchyně. Pro svého miláčka napekla pekáč povidlových buchet a připravila i přes noc naložená žebra! „Jsem to ale hospodyňka,“ pochválila se. 

Fotogalerie
40 fotografií