Monika je však přesvědčená, že fotky, které Charlotte sdílí se svými příznivci, nejsou pravé, a ostře se do ní pustila přes svůj profil na instagramu.

Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, a pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky postavy někoho jiného na sítě,“ tvrdí Monika Biniasová, která se v roce 2020 provdala za o 24 let mladšího hokejistu Petra Biniase (25). Ten je pracovně zavázaný v Německu, a tak je „mamma Štiková“ mimo český showbusiness. Což jí zřejmě dost chybí, a tak aspoň přes sociální sítě útočí, jak se dá. 

Tyto lži mohou vést u mnoha dívek a žen k anorexii... A proto je fér napsat pravdu, jak to má dcera s hubnutím, to je celé,“ vysvětlila Monika, proč se rozhodla široké veřejnosti odhalit tajemství proměny své nejmladší dcery. 

VIDEO: Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova!

Video
Video se připravuje ...

Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova! David Turek, Jan Jedlička

Charlottu drsné osočení matky velmi překvapilo. „Jsem z ní zoufalá… Nikdo jí nic neudělal, nebyl mezi námi žádný konflikt, co by tomu předcházel. O to víc jsem v šoku. Podle mě má nějakou psychickou nemoc, protože tohle není normální,“ napsala Blesku nejmladší Štika a přidala fotku z koupelny z wellness centra. 

V prostěradle omotaném okolo těla vypadá skutečně o dost hubenější, než si ji pamatujeme před rokem. Není nijak vylepšená, vlasy má zamotané do drdolu a chybí i výrazné nalíčení. Ať už si nechala podvázat žaludek, nebo ne, každopádně proměna je vidět. 

Fotogalerie
40 fotografií