Dva a půl roku po rozvodu s tenistou Frederikem Fetterleinem žila Tereza Maxová sama. „Občas mi samozřejmě bylo smutno, protože všichni byli na dovolené v párech, a já tam jediná jen s malým děckem,“ postěžovala si modelka ve své autobiografické knize Tereza. Šílenou prázdnotu ale přeci jen zaplnil muž, s nímž je modelka už dlouhých patnáct let.

„Ze začátku byl náš vztah opatrný, vyprávěl mi pak, že slýchával, že jsem soběstačná, finančně naprosto nezávislá, že vlastně nikoho nepotřebuju, že si ráda dělám věci po svým...“ popisuje začátky vztahu  s Turkem Burakem Oymenem Maxová a dodává: „Můj muž je velmi sebevědomý, a když něco chce, tak si za tím jde. Takže mu moje samostatnost nepřipadala jako velká překážka.“

„Prostě jsem to zkusil“ říká dnes s úsměvem modelčin manžel. A jak tedy probíhaly začátky vztahu? Burak Oymen se s modelkou a jejím, jak sama říká, dream teamem - maminkou a synem Tobiášem, vydal o Vánocích v roce 2006 do Jihoafrické republiky. „Toužila jsem zažít potápění se žraloky, ovšem když došlo na lámání chleba, nikdo z tehdejší partičky se mnou na žraloky moc nechtěl. Jen Burak do toho šel a od té doby říká, že když to se mnou přežil v kleci u žraloků, přežije už všechno,“ stojí v knize. 

Modelčiny první dojmy z Buraka byly lehce rozpačité.... „Byl vysoký, štíhlý, moc se neprosazoval a vypadal na 17. Ale stačilo pár měsíců, trochu jsem ho vykrmila a uznejte, je to fešák,“ směje se Tereza, která má dnes s manželem další dvě děti Mínu (12) a Aidena (10).

„Navíc dokáže vyjádřit své pocity, bavit se o nich. Chlapi neradi ukazují svoje slabosti a emoce, a on ve své slabosti vidí sílu - a já si toho vážím,“ uzavírá  modelka vyprávění o patnácti letech po boku svého muže..

Video: Tereza Maxová o návratu do Česka: Jak děti zvládly přechod do jiné země?

Video
délka: 02:17.01
Video se připravuje ...

Tereza Maxová o návratu do Česka: Jak děti zvládly přechod do jiné země? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
53 fotografií