O rozchodu s Muradovem informovala Bagárová na sociální síti. „Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života. Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc, než láska a rodina,“ přiznala fanouškům a sledujícím rozchod na instagramu.

 A právě tímto způsobem informovala své fanoušky o tom, jak tráví večery, když její malá dcerka spí. „Když Ruminka usne… Klid, ticho a čas číst,“ napsala na instagram. Kdo by si však myslel, že se věnuje četbě detektivek nebo romantických románů, ten se plete. Monika Bagárová totiž čte Bibli. Možná právě tam hledá útěchu v nelehkém životním období, kdy potřebuje hodně sil, nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli dceři.

Zpočátku se totiž zdálo, že jejich rozchod nebude příliš klidný, ale vypadá to, že nakonec našli společnou řeč. Jejich dcerka je totiž tím nejlepším možným důvodem, aby rozchod proběhl v klidu a bez zbytečného osočování.

Video: Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem!

Video
Video se připravuje ...

Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
48 fotografií