Chvíli to vypadalo, že mezi expartnery jsou nějaká tajemství, případně nevyřešené záležitosti. Dusno vytvářely ale i drsné vzkazy fanoušků na sociálních sítích. Muradovi vyčítali, že opustil rodinu a že prohrál největší životní zápas, když se rozhodl, že je pro něj kariéra víc než vlastní dítě. Bojovník MMA se proti tomu ale vzápětí ohradil a vrátil se do Čech, aby předvedl, že dcera Rumia je pro něj stále na prvním místě.

Vzkázal také všem pochybovačům, že Moniku bude vždy bránit, když to bude potřeba. „Nejsem anděl, ani Monika není. Ale jsem moc rád, že s ní mám dceru a že ji opravdu mám konkrétně s ní,“ uvedl před časem pro eXtra.cz.

Netrvalo dlouho a také Bagárová dala najevo, že ačkoliv už s Muradovem netvoří pár, mají pořád velmi dobré vztahy. „My jsme s Machem právě naopak úplně v pohodě a fungujeme jako rodiče, kteří tu jsou pro své dítě,“ svěřila se rovněž pro eXtra.cz hvězda SuperStar.

Nemá to zrovna lehké, jelikož kvůli tomu, že je Machův otec poslední rok dost nemocný, jezdí za ním syn do Uzbekistánu častěji, a možná i proto na sebe s Monikou neměli tolik času, kolik by asi oba chtěli. Přesto zpěvačka odmítá na expřítele „házet špínu“.

„Já o něm nebudu taky nikdy mluvit špatně. Dal mi to nejkrásnější a oba pro naši Ruminku budeme dýchat. A to je nejdůležitější. Přáli jsme si ji a Pánbůh nám ji dal, zdravou a usměvavou,“ dodala šťastně interpretka písní Sestra či Zůstaň se mnou Bagárová.

VIDEO: Monika Bagárová o rakovině: Máme jí v rodině! Musím na vyšetření

Video
Video se připravuje ...

Monika Bagárová o rakovině: Máme jí v rodině! Musím na vyšetření Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
107 fotografií