Když se bývalá hvězda SuperStar Monika Bagárová po několika neúspěšných předchozích vztazích dala dohromady se zápasníkem Makhmudem Muradovem, pochvalovala si na urostlém MMA zápasníkovi zejména to, jak je pozorný a rodinně založený. I ona totiž toužila po rodině, přála si být mladou maminkou, a tak se zdálo, že našli společnou řeč. Důkazem toho mělo být nejen společné bydlení, ale také narození dcery. Makhmud tehdy tvrdil, že si vždy přál stát se otcem a toto přání se mu s Monikou splnilo. Jenže coby profesionální sportovec byl příliš vytížený svou kariérou.

Na ten soukromý, rodinný život mu už čas nějak nezbýval. Kromě toho, alespoň podle toho, co sám říkal, musel řešit četné rodinné problémy v dalekém Uzbekistánu, kam se stále častěji a stále déle vracel. Jednou to měly být zdravotní problémy otce, jindy problémy s podnikáním… A Monika tak na jejich společnou dcerku Rumii (1), holčičku pojmenovanou po babičce, kterou dívenka nikdy neviděla, a na všechny povinnosti či radosti mateřství zůstávala sama. Oporou jí byli sice její rodiče, ona však svého partnera a jejich mladou rodinu neustále hájila.

VIDEO: Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova? 

Video
délka: 00:32.76
Video se připravuje ...

Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova? FTV Prima, Prima Cool

Až letos o Vánocích Bagárová konečně přiznala, že je mezi nimi již nějakou dobu konec. Důvody rozpadu jejich lásky příliš zmiňovat nechtěla, jen přiznala, že jich bylo víc. Člověk blízký dnes už bývalému páru ale prozradil, proč se Muradov na krásku, která se umístila na pátém místě v SuperStar roku 2009, vykašlal. Makhmudův trenér měl podle deníku Plus 7 dní mluvit o tom, že se jeho svěřenec začal stýkat v Uzbekistánu s politickými špičkami, dokonce i se synem prezidenta, a tak je prý možné, že zamíří do politiky i on sám! Dost tomu nasvědčují i poslední Machovy příspěvky s vlivnými papaláši…

Kromě toho má prý mít sympatický bijec v Uzbekistánu již dokonce novou rodinu! Pro extra.cz se ale nechal slyšet, že sice není anděl, ale za rozchodem vždy stojí dva. „Důležité pro mě je jen to, že mám zdravou dceru a zbytek je mi šumafuk. Každý ať si myslí, co chce. Já vím pravdu. Nikoho jsem neopustil, nenechal. Všechno se stalo, jak se stalo.“ Zda tím vyvrátil spekulace, že má v Uzbekistánu, kde je momentálně velikou a úspěšnou hvězdou, již novou partnerku, toť otázka. Monika ostatně už dříve naznačila, že Machovi skrze sociální sítě vypisují ženy, které vůbec nezajímá, že má v Česku partnerku a dítě…

O den později se vyjádřil konkrétně. „V Uzbekistánu žádnou milenku ani partnerku nemám, ani mininko. Na nic takového teď nemám pomyšlení a nejsem ani ten typ, který by se takhle zachoval,“ tvrdí.

Fotogalerie
51 fotografií