Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Polojasno 20°C

Hvězdy první Česko Slovenské SuperStar po 12 letech: Nejvíc se změnil Šmajda!

/
 • Takhle vypadají finalisté z roku 2009 dnes.
  14. prosince 2021 ● 12:16

  Nostalgická SuperStar pokračuje! Po finalistech prvního ročníku se jako překvapení předposledního finálového večera objevili fi nalisté první Česko Slovenské SuperStar z roku 2009. Dva ale chyběli! Kdo a proč?

  Ben Cristovao (33) se z účasti na přímém nedělním přenosu omluvil kvůli dlouho naplánované dovolené na Zanzibaru, ze které ale poslal videopozdrav. Dominika Stará (28) je těhotná a vzhledem k tomu, že je její očekávání podle slov lékařů rizikové, zůstala raději doma.

  S Chodúrem v čele

  Diváci tak mohli v živém vysílání vidět Moniku Bagárovou (27), Jana Bendiga (27), Markétu Konvičkovou ( 27), Mira Šmajdu (33), Paulínu Ištvancovou (28), Thomase Puskailera ( 40), Denise Lacha ( 27), Leonu Šenkovou (28), Nikoletu Balogovou (28) a vítěze Martina Chodúra (32). Podívejte se, jak se za 12 let změnili účastníci soutěže. 

 • 1.

  Leona Šenková

  Drzá Leona

  Leona Šenková si paradoxně před porotu ve složení Habera, Mareš, Pagáčová a Bagárová stoupla i přesto, že ji v říjnu otevřeně kritizovala. „Porota SuperStar je v letošním ročníku často necitlivá a vůbec si neuvědomuje, jak může směřování i smýšlení těch lidí do budoucna ovlivnit,“ řekla na Frekvenci 1. I přes kritiku současné SuperStar v ní ale nakonec vystoupila.

 • 2.

  Martin Chodúr

  Vítěz z roku 2009 se věnuje zpěvu i nadále. Slyšet ho můžete hlavně s různými orchestry a big bandy. Kromě zpěvu se ale věnuje i psaní písní, jeho hity má v repertoáru například Štefan Margita, Hana Zagorová nebo Monika Absolonová. V roce 2016 mu partnerka Ivona Selníková porodila syna Martínka.

 • 3.

  Jan Bendig

  Účast v SuperStar Janu Bendigovi pomohla nastartovat pěveckou kariéru. Kromě zpěvu se věnuje i herectví a jeho obliba stále stoupá.

 • 4.

  Monika Bagárová

  Ač nevyhrála, je o ní slyšet v současné době asi nejvíce. Stále se věnuje zpěvu, dokonce je i součástí poroty SuperStar. Ovšem nejdůležitější je pro ni v současnosti péče o dceru Ruminku.

 • 5.

  Markéta Konvičková

  I Markéta Konvičková už je maminkou, ovšem na zpěv nezanevřela a její pěvecká kariéra stále nabírá na obrátkách.

   

 • 6.

  Ben Cristovao

  Kromě hudby se Ben aktivně věnuje i sportu. Na vrcholové úrovni dělá brazilské jiu-jitsu. V roce 2017 dokonce získal titul mistra Evropy.

   

 • 7.

  Thomas Puskailer

  Dnes je z něj divadelní a muzikálový herec a je i tváří Ranních novin televize JOJ, kde uvádí část o společenském životě celebrit.

   

 • 8.

  Denis Lacho

  Na hudbu nezanevřel, ovšem uplatnění našel v jiném oboru. "Hudbě se věnuji stále, ale už to není moje hlavní zaměstnaní, je to jen koníček, se kterým ale nikdy neskončím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Denis Lacho a dodal, že momentálně ho živí marketing.

   

 • 9.

  Paulína Ištvancová

  Ani Paulína se hudby nevzdala a věnuje se jí i nadále.

 • 10.

  Nikoleta Balogová

  Šanci prorazit nevyužila, zpěvu se ale nevzdala – věnuje se mu jen na španělském ostrově Tenerife. Založila totiž rodinu a odstěhovala se na Kanárské ostrovy.

   

   

 • 11.

  Miro Šmajda

  Miro Šmajda zřejmě z tehdejších finalistů prošel největší proměnou, dá se říci, že zdrsněl. To se ale u rockového zpěváka není co divit. Od roku 2017 působí v kapele Walda Gang.

 • 12.

  Dominika Stará

  Talentovaná zpěvačka se věnuje hudbě i nadále. Teď ovšem soustředí všechnu svou energii na rodinu, s manželem totiž čekají první miminko. Vytouženého chlapečka už se nemohou dočkat.

   

   

  Video: SuperStar: Taková hádka tady ještě nebyla!

  Video
  délka: 01:21.28
  Video se připravuje ...

  SuperStar: Taková hádka tady ještě nebyla! TV Nova

  Fotogalerie
  28 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy