Od první chvíle se pod statusem, kde oznamuje konec vztahu s Machem, strhla lavina podpory a milých slov ze všech koutů Česka, ale i Slovenska.

„Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ oznámila Monika Bagárová, která už delší dobu čelila nátlaku, že v jejich vztahu není něco v pořádku.

Zápasník MMA trávil většinu času v rodném Uzbekistánu a za svými děvčaty do Česka jezdil jen sporadicky. Veškerá péče tak spadla na zpěvačku a její rodiče. Monika se ale celou dobu držela a svého partnera obhajovala. Bohužel to už asi nešlo udržet a šla s pravdou ven.

„Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života,“ netají se kráska.

VIDEO: Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem!

Video
Video se připravuje ...

Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Jsme tu pro tebe Moničko. No matter what, jsi silná,“ podpořil svou nejlepší kamarádku zpěvák Jan Bendig. „Drž se. Všechno bude dobré,“ přidala se Nikol Štíbrová, jež se sama rozešla s otcem svého prvního syna jen pár měsíců po jeho narození. Teď je opět šťastná s Petrem a vychovávají druhého syna.

Své si s bojovníkem Karlosem Vémolou zažila i Lela Ceterová, ale po odluce k sobě našli zpět cestu a radují se z druhého dítěte, syna Rockyho. „Jsi moc silná žena a ta nejlepší maminka pro Ruminku. Moc držím palce,“ podpořila Moniku Lela. „Myslím na Tebe, držte se holky!“ přidala se Ewa Farna, jež je podruhé těhotná.

Srdíčka poslaly Simona Krainová, Tereza Voříšková nebo Nikol Švantnerová, která je rovněž po rozchodu. „Moni, bude líp. Máš to nejlepší z vašeho vztahu a to je Ruminka. Drž se,“ píše herečka Veronika Arichteva.

V podobném duchu se nese víc než 3600 komentářů! Doposud se k rozchodu nevyjádřil Muradov, jenž s Monikou a dcerkou nebyl ani na Štědrý večer.

Fotogalerie
60 fotografií