Do Uzbekistánu za rodinou odletěl Muradov začátkem února. Partnerku a dceru s sebou nevzal, jelikož Bagárová má v České republice pracovní závazky a pro skoro roční Ruminku by dlouhá cesta za babičkou, dědečkem, tetičkami a strýčky, které viděla maximálně prostřednictvím videohovorů, byla velmi náročná. „Netroufáme si s ní zatím cestovat tak daleko,“ vysvětlovala před časem Bagárová.

Dny a týdny plynuly a Mach se stále nevracel do Česka. Fanoušky to začalo znepokojovat a dožadovali se odpovědí. Někteří pod fotografiemi osamocené Moniky s Ruminkou zašli tak daleko, že otevřeně diskutovali nad trvalým odchodem MMA bojovníka od zpěvačky. Problémy v rodině se nakonec opravdu potvrdily, jenže ne v té jejich.

 „Úplně rozumím, že vás to zajímá. Mach odešel do Uzbekistánu pracovně ve víceru směrech. Hlavně kvůli podnikání. Situace se, bohužel, zkomplikovala a musel zůstat, aby vyřešil rodinné problémy,“ napsala Bagárová na Instagramu. Sledující následně ujistila, že se s Machem stále milují a jsou denně v kontaktu.

VIDEO: Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova? 

Video
délka: 00:32.76

Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova? FTV Prima, Prima Cool

Fotogalerie
62 fotografií