Když si Řezník převzal cenu v kategorii Hip Hop & Rap, místo děkovné řeči se rozhodl všem v sále říct, co si o celé anketě skutečně myslí.

„Upřímně jsem měl velkou radost, když tahle anketa skončila, a doufal jsem, že už se nebude obnovovat. Česká pop music je už roky na úplném dnu, nekopíruje zahraniční trendy… A když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle,“ řekl rapper, který si přišel pro svou zlatou trofej v masce smrťáka.

„Tohle je takový žebříček toho, co poslouchají ženské 50 až 60 plus. U nás jsou šikovní progresivní umělci, ale ti v tomhle sále nesedí,“ zakončil svou řeč a své fanoušky požádal, aby pro něj již nehlasovali.

Zatímco šokované publikum jen mlčky zíralo, nikdo netušil, co přijde o pár chvil později.

VIDEO: Kontroverzní Řezník na Slavíkovi: Suverénně zamířil pro výhru!

Video
délka: 00:50.28
Video se připravuje ...

Kontroverzní Řezník na Slavíkovi: Suverénně zamířil pro výhru! Markéta Reinischová, David Turek

„Chtěla bych konkrétně k panu Řezníkovi,“ vystoupila s řečí mimo scénář Monika Bagárová. „Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář. No nedivím se, nechceme vás potkávat,“ řekla na pódiu Monika Bagárová, jež předávala stříbrného Slavíka v kategorii Zpěvák. Ta sice na místě sklidila potlesk, na sociální síti se ale dočkala výhrůžek od rapperových příznivců.

„Mimo krásné zprávy se našlo i pár výhrůžek od fanoušků pana nejmenovaného. Předávám je policii,“ svěřila se Monika na instagramu. „Buďte pozitivní, udělejte si ten život hezkej a nenechte zlo a špatnou energii vstupovat do vašich životů v jakékoliv podobě,“ dodala zpěvačka.

Fotogalerie
39 fotografií