Oslava prvních narozenin Ruminky, dcery zpěvačky Moniky Bagárové, se konala skutečně ve velkém stylu. Nechyběly stylové zákusky, na nichž bylo jméno malé oslavenkyně, balonky či dortík, který si dívenka na fotografiích zveřejněných na instagramu s gustem dopřává. Kromě rodičů, tedy interpretky hitů Viva La Vida, Sestra nebo Zůstaň se mnou a jejího partnera, MMA zápasníka Makhmuda „Macha“ Muradova (31), se této narozeninové párty účastnila i Moničina maminka. A právě snímek „s milovanou babi“ všechny dostal do kolen. Málokdo totiž dokázal uvěřit tomu, že je řeč o téhle mladistvě vypadající ženě!

„Babi? To není snad ani možný,“ podivovali se Moničini fanoušci na sociální síti nad sympatickou blondýnkou, která v prosinci loňského roku oslavila 45. narozeniny. Populární zpěvačku, která se proslavila účastí v Česko Slovenské SuperStar roku 2009 (a v roce 2018 pak usedla do poroty této pěvecké soutěže), porodila v pouhých devatenácti letech. „Tvoje maminka je velmi krásná žena, a mladá! Takhle chci vypadat, až budu babi… Už teď vypadám starší než vaše babi, a to jsem teprve mami,“ zaznívalo v komentářích nejčastěji.

VIDEO: Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova?

Video
Video se připravuje ...

Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova? FTV Prima, Prima Cool

Není tak pochyb, že Monika po svých rodičích podědila kromě talentu i dobré geny. Ostatně i teď, poté, co se stala maminkou, stále vypadá jako školačka. Na akci pochopitelně nechyběl ani dědeček, tedy Moničin tatínek Josef (45), jenž slaví narozeniny ve stejný den jako jeho vnučka. Monika totiž malou Rumii, která nese jméno po své druhé babičce, matce Macha, co žije v Uzbekistánu, porodila v ten samý den, kdy se narodil i „ten nejlepší dědeček“, jakého si prý její rozkošná malá holčička s exotickými rysy mohla přát.

Fotogalerie
72 fotografií