Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Hledáte filmovou inspiraci? Tohle jsou ty nejžhavější scény z filmů a seriálů roku 2021!

/
 • Které filmy letos přinesly nejžhavější scény?
  28. prosince 2021 ● 05:00

  Pokud patříte mezi fanoušky romantiky a erotična, letošní filmová tvorba je pro vás jako dělaná. V roce 2021 totiž o sexy scény nebyla ve filmech a seriálech rozhodně nouze. Podívejte se na ty nejzajímavější!

 • 1.

  Nazí v ráji

  Po fenoménu Naked Attraction přišli i Nazí v ráji. Zatímco v první jmenované reality show si láskychtiví Britové vybírají partnera podle jeho nahého těla, německá show Nazí v ráji (Adam sucht Eva) jde ještě dál.

  Muž a žena se zde setkávají na exotickém ostrově v Pacifiku a nemají přitom ani oblečení, ani vůbec nic jiného. Vedle hledání spřízněné duše pak mají soutěžící především za úkol přežít bez úhony.

   

 • 2.

  Milostný život vysokoškolaček

  O žhavé scény není nouze ani v seriálu The Sex Lives of College Girls (Milostné životy vysokoškolaček). Jak už napovídá sám název, příběh sleduje čtveřici studentek a jejich milostná dobrodružství.Na snímku je herečka Pauline Chalametová (29) v sedmé epizodě první série. 

  "The Sex Lives of College Girls".
  Autor: profimedia.cz

 • 3.

  Quit

  Snímek Quit sice vznikal již před jedenácti lety, k divákům se ale dostal až letos. A rozhodně je na co se dívat. Smyslná herečka z Texaského masakru motorovou pilou Diora Bairdová (38) zase jednou odhalila své půvabné křivky a ve snímku prožila pár žhavých muchlovaček tělo na tělo.

  Diora Baird ve filmu Quit
  Autor: profimedia.cz

 • 4.

  Jolt

  Své vnady ukázala i herečka Kate Beckinsalová v akční komedii Jolt o vražedné krásce Lindy (Beckinsalová), která má problém s ovládáním hněvu. Na snímku s hereckým kolegou Jaiem Courtneym. 

  Kate Beckinsale ve filmu Jolt
  Autor: profimedia.cz

 • 5.

  Klučičí Venuše

  Žhavé scény obsahuje i film s názvem Venus as a Boy (Venuše jako chlapec) z dílny amerického režiséra Tye Hodgense. Hlavní roli v tomto romantickém dramatu si střihla krásná modelka Olivia Culpová (29). 

  Olivia Culpo ve filmu Venus as a Boy
  Autor: profimedia.cz

 • 6.

  The Chi

  Ve druhé epizodě čtvrté řady amerického seriálu The Chi ukáže svá ňadra i herečka Yolonda Rossová. Příběh The Chi mapuje život skupiny dospívajících a mladých lidí ve specifické oblasti jižního Chicaga.

  Yolonda Ross v seriálu The Chi
  Autor: profimedia.cz

 • 7.

  Úplně cizí lidé

  Nestárnoucí Nicole Kidmanová (54) letos předvedla perfektní figuru v seriálu Úplně cizí lidé (Nine Perfect Strangers). Na snímku odpočívá na posteli ve čtvrtém díle první série. 

  Nicole Kidman v dramatu Úplně cizí lidé
  Autor: profimedia.cz

  VIDEO: Milostná scéna z filmu Život Adele je slavná dodnes

  Video
  Video se připravuje ...

  Život Adele youtube

  Fotogalerie
  16 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy