Rozpad vztahu MMA zápasníka Macha Muradova a zpěvačky a porotkyně SuperStar Moniky Bagárové je poměrně nové téma. Bagárová teprve den po Štědrém dnu oficiálně oznámila, že dvojice už netvoří pár. 

„Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,“ informovala fanoušky přes Instagram. 

Teď ale vyšlo najevo, že konec velké lásky přišel už minimálně v létě. Už tehdy se totiž zpěvačka připravovala na budoucnost bez Macha.

Jak informoval server Extra.cz, podepsala již 7. září 2021 kupní smlouvu na pozemek u Brna za 5,5 milionu korun. Informace jsou dostupné v katastru nemovitostí. O koupi tak musela jednat už loni v létě.

V současnosti je pozemek označen jako úrodná půda, nachází se ale uprostřed satelitního sousedství, takže brzy zřejmě dojde na jeho převedení na stavební parcelu. 

Bagárová s Muradovem doteď bydleli společně v Praze, zdá se ale, že se zpěvačka hodlá přesunout blíže ke své rodině a Prahu i s bývalým partnerem nechat za sebou. Rodiče i další příbuzní Bagárové totiž žijí právě v Brně.

Zatím není jisté, jaké má přesně máma malé Ruminky (1,5) s pozemkem plány. Dávalo by ale smysl, kdyby na něm v budoucnosti vzniklo její nové sídlo.

VIDEO: Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? 

Video
Video se připravuje ...

Péče o malou Rumiu: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? FTV Prima, Prima Cool

Fotogalerie
96 fotografií