Silvestrovská show České televize byla totiž oslavou devadesátin Bohdalové a každý herečce gratuloval osobitě po svém. Dejdar si vymyslel scénku, ve které se proměnil ve Fany, za niž Jiřina dostala Českého lva a která se stala jednou z jejich nejvýznamnějších filmových postav.

Nebyl sám

To, že ho nakonec ze Silvestra vystřihli, se Dejdar dozvěděl až od redaktorů Blesku, protože byl mimo republiku. „Vážně, nebyl jsem tam? Tak o tom vůbec nevím, to je divný,“ reagoval den po Silvestru. Když se ale vrátil, zjistil, že dopadl stejně jako Bolek Polívka (72), Luděk Sobota (78) či Josef Náhlovský (72). Ti se také na obrazovce neobjevili.

V odpaďáku

„Inu, to je život. Na druhou stranu dostat se do »odpaďáku« s Bolkem Polívkou a dalšími legendami není zase tak špatné,“ snažil se být Dejdar nad věcí. Pak se mu to ale nejspíš rozleželo. „Ano, je možné, že jsem byl jako Fany špatnej. Ale udělali jsme pro dobrý výsledek, co jsme mohli. Bohužel to nemůžete posoudit...“ posteskl si herec svým sledujícím na instagramu, kde zveřejnil foto i video z proměny ve Fany.

Vypadl i Ruml

Dejdarovu rozmrzelost plně chápe i Ondřej Ruml (40). „Martine, jsme v tom odpaďáku spolu...“ přiznal zpěvák, že i jeho ze Silvestra vystřihli.

VIDEO: Hvězda Specialistů Martin Dejdar: V nových dílech přijdou zajímavé zvraty! 

Video
Video se připravuje ...

Hvězda Specialistů Martin Dejdar: V nových dílech přijdou zajímavé zvraty! David Turek

Fotogalerie
29 fotografií