Na peníze si nepřišel sám. Dal příležitost mužské části rodiny, jež tvoří jeho filmový gang. Pravou rukou mu je i kamarád Radek Kirvej, který ho často dopravuje na společenské akce. Vozil ho i do Prahy na StarDance, kde Godla tancoval. „Většina Zdeňkova gangu pochází z Chomutova a Jirkova. Jsou tam oba jeho synové i všichni bratranci,“ prozradil deníku Aha! Kirvej, který se mihne i v pokračování filmových Bastardů režiséra Tomaše Magnuska (37).

Má zlatý zub, tak je náš...

V klipu, který se natáčel v prosinci v holešovické tržnici, vystupuje také Jan Bendig (27). Mimo jiné tam zpívá: „Hodím tam éčko, cigánské géčko...“ Na konci se pak Bendig s Godlou dotazují, kdo to je, zda nějaký gadža. A jeden odpovídá: „Má zlatý zub, tak je náš, more!“ K porozumění textu je pro neznalé potřeba slovníček s překladem slangu do češtiny.

Nová romská hymna?

Některým Romům se klip líbí, prý aspiruje na romskou hymnu, až se dostane na diskotéky... Jiní jsou ale pobouření. „Strašný. Ztřeštěný. Takový hodně romský,“ řekl Aha! fotograf romského původu, který si nepřeje být jmenován.

Slovníček:

Gadžo = příslušník většiny, bílý

More = příslušník menšiny, Rom

Géčko = akord při hře na kytaru

VIDEO: Zdeněk Godla ve StarDance: Prozradil jediný důvod, proč do toho šel!

Video
délka: 03:31.04
Video se připravuje ...

Zdeněk Godla ve StarDance: Prozradil jediný důvod, proč do toho šel! Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
50 fotografií