Nejdříve strávila svůdná zpěvačka pár dnů na karibském ostrově Svatý Martin, pak se přesunula právě na Barbudu. V poslední době je to už několikátá dovolená, kterou si Olga Lounová dopřává. V listopadu loňského roku, jenom krátce poté, co jí skončila po prodělaném covidu-19 karanténa, vyrazila se svými nejbližšími vzdor lockdownu na Kanárské ostrovy, za což tehdy schytala od svých fanoušků množství kritiky. Následně byla v Egyptě, společně s kněžkou miliardáře Karla Janečka (47) Lilií Khousnoutdinovou(32). A teď si pro změnu užívá v Karibiku…

Interpretku hitů Láska v housce, Jsem optimista nebo Vím, že ty víš však tentokrát do exotického ráje přivedla práce. „Jedeme natáčet na neskutečný úkaz, takzvanou Růžovou pláž. Tak snad tam bude,“ připsala Olga ke snímku, kdy pluje na pláže stylově na růžové loďce. Tuto lokaci v minulosti zasáhl hurikán Irma a téměř ji srovnal se zemí.

Krásná pláž však zůstala netknutá. „Ty jo, co k tomu dodat. Byla to naprostá bomba. Něco tak překrásného, že když zavřu oči, tak pořád vidím ty úžasný barvy před očima,“ sdělila zpěvačka své pocity bezprostředně po návštěvě pláže, kterou prý nádherně růžovou dělají mušle, jež vypadají jako malé okvětní lístky.

VIDEO: Olga Lounová o dopadu pandemie na její kariéru

Video
délka: 02:17.96
Video se připravuje ...

Olga Lounová o dopadu pandemie na její kariéru Kateřina Štichová

„Ale místní si ji docela chrání, nechtějí, aby jim tu pláž odnosili turisti. Prej přináší štěstí a otevírá srdce a plodnost. Tak si to nenechte vymluvit, ani se nenechte odradit,“ radila potenciálním výletníkům z Česka. Opomněla však dodat, že tento karibský ráj je však pro „obyčejné smrtelníky“ beztak hůře finančně dostupný...

Dům tu má například hollywoodská hvězda Robert De Niro (77). Jak ovšem známá pěnice zjistila, bohužel tou dobou nebyl ve svém „letním sídle“. „Ale domek tu má pěkněj,“ dumala Lounová nad bungalovem, který říká „pane“ herci známému z Kmotra II, Zuřícího býka či z komedií Přeber si to! nebo Fotr je lotr.

Fotogalerie
73 fotografií