Největší koncentrace odchodů proběhla okolo třetí hodiny ranní, kdy se před pavilonem sjížděly vozy taxislužby jeden za druhým.Do té doby odcházeli spíše jen jednotlivci, a i někteří z nich se na večírek ještě vraceli. Tón zřejme udal Jan Cina, který do sebe po vítězství rovnou v sále obrátil lahev bohemky.

Třeba Marek Eben, který ten den slavil 64. narozeniny, krátce po skončení po přenosu posbíral všechny dárky v taškách a odnesl je do auta, a ještě se do prostorů pavilonu na dýchánek vracel. Možná nechtěl, aby mu rozradostnění účastníci, ze kterých spadl stres, tekuté dárky vypili.

Okolo druhé hodiny po půlnoci se venku objevil také bronzový Tomáš Verner, který s kamarádem táhnul velkou lepenkovou krabici. Ta svůj obsah ale neudržela a během cesty se jí propadlo dno. Naštvaný Tomáš tak musel věci posbírat a teprve pak mohl pokračovat v cestě. Potom se také ještě vrátil do Křižíkova pavilonu a pokračoval v oslavě, definitivně s manželkou odcházel až v půl čtvrté.

Rozšafný odchod předvedl také Zdeněk Godla, který svůj doprovod - dvě dámy - nechal jít napřed, a musel si odskočit ke kontejneru a ulevit si. Zřejmě toho vypil tolik, že to už nemohl vydržet...

VIDEO: Medailonek: Jan Cina

Video
Video se připravuje ...

Medailonek: Jan Cina Videohub

Fotogalerie
85 fotografií