V záplavě emocí po vyhlášení se Cinovi i Maškové těžko mluvilo, bylo vidět, že s vítězstvím, i přes to, že byli horkými favority, úplně nepočítali. „Všichni jsme vyhráli už tím, že jsme došli až sem. Jsi pro mě jedno obrovské štěstí, jsi úžasný člověk,“ děkovala tanečnice Cinovi.

Když se kamery zhasly, uvědomil si Cina, že spoustě lidí zapomněl poděkoval, tak to napravil na sociálních sítích soutěže. „Já osobně jsem vás nezmínil v děkovné řeči v televizi a je to veliká chyba. Ale celou dobu jsme na vás mysleli, od prvního kola. Takže vám opravdu moc děkujeme, vážíme si všech zpráv, které nám přišly. Já jsem v odpovídání hrozný, omlouvám se. Vážíme se každého vašeho hlasu a jestli ve vás náš tanec probudil chuť tančit a nějakou emoci nebo radost, tak to je to nejvíc, co se mohlo stát. Děkujeme,“ nahráli král a královna tanečního parketu vzkaz divákům.

Na druhém místě skončila farářka Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem, až na třetím místě pak Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, které favorizovali bookmakeři. 

VIDEO: Kdo je Jan Cina?

Video
Video se připravuje ...

Medailonek: Jan Cina Videohub

Fotogalerie
64 fotografií