Minulý pátek Etzler zveřejnil fotku z nemocničního lůžka s kyslíkovou maskou na obličeji a se vzkazem, že lituje, že se nenechal proti covidu naočkovat. Kromě spousty přání brzkého uzdravení se však objevila řada reakcí s pochybami o autenticitě jeho slov a také tvrzení, že mu někdo za takovou kampaň zaplatil.

Chtěl bych se naposledy ohradit útokům, že jsem za tyto příběhy placený! Že můj stav je herecký výkon. A teď se objevila nová nehoráznost, že jsem snad před nástupem na JiP kouřil. Bránit se nebudu, leč je toho opravdu moc. Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyl odmítačem očkování,“ tvrdí herec, který vysvětlil, proč se nenechal včas očkovat. 

VIDEO: Nadšený otec Etzler (54) přiznal problémy: Nezvládám to!

Video
délka: 02:56.32
Video se připravuje ...

Nadšený otec Etzler (54) přiznal problémy: Nezvládám to! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Jen jsem jej velmi hloupě odkládal a to považuji za hrubou špatnou chybu. Kvůli lékařům, své rodině i blízkým. Toto je privátně můj příběh. Můj. A já jsem a budu velmi vděčný covid oddělení v nemocnici v České Lípě, se všemi těmi anděli v čele s lékaři a panem primářem Janem Novákem. Jim se omlouvám a jim ze srdce děkuji. Se vším ostatním se těžce smiřuji sám. Nemám sílu odpovídat, pište cokoli, ale prosím ne lživě. Přeji Vám všem hodně sil a zdraví a pokud nejste očkováni, zvažujte to,“ dodal Mirek, kterému až v nemocnici došlo, jakou udělal chybu. 

Fotogalerie
40 fotografií