Pilot Renda požádal Markétu o ruku před rokem v únoru, ale svatba zatím neproběhla. „Měli jsme několik termínů a míst, ale zrušili jsme je. Prostě jsme nechtěli mít svatbu s omezením kvůli covidu, a tak jsme to přestali řešit. Je možné, že se vezmeme na zahradě u našeho domu, nebo na pankáče někde v zahraničí,“ řekla Blesku zpěvačka. 

Pro nás je důležité, že jsme zdravý, máme krásný domeček a hlavně Amálku. Svatba prostě někdy bude. Necháme to náhodě jako další dítě. Lékaři moc nadšení nejsou, ale já jsem jim jasně řekla, že budu mít dvojčata a basta,“ směje se Markéta, která je na tom zdravotně velmi dobře, ale musí chodit na pravidelné preventivní kontroly. 

VIDEO: Markéta Konvičková: Po nemoci mi lidé nadávali!

Video
délka: 02:15.48
Video se připravuje ...

Markéta Konvičková: Po nemoci mi lidé nadávali! Veronika Kuželková, Lukáš Červený

Markéta se před víc jak dvěma lety potýkala se vzácným nádorem na vaječníku a moc šancí na otěhotnění neměla. Ale s přítelem si řekli, že to zkusí, a hned napoprvé to vyšlo. Narodila se jim zdravá holčička. 

Amálka mi dává celkem zabrat, takže bych s dvojčaty ještě počkala, ale kdybych otěhotněla, tak bych to taky zvládla,“ dodala Konvičková, která společně se svou fenkou Smiley byla na prvním psím brunchy.

Fotogalerie
42 fotografií