Proto Herecká asociace udělovala ceny za celoživotní mistrovství. Dočkali se jí mimo jiné i letošní jubilanti, herci Iva Janžurová (80) a Jaroslav Someš (80), který stál u Cen Thálie už v roce jejich zrodu roku 1993, a asociace ocenila jeho přínos za šíření divadelního umění v televizi. Jan Kačer(85) obdržel cenu České akademie divadelníků.

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru opera dnes v Národním divadle dostala mezzosopranistka Eva Randová.

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru balet, tanec a pohybové divadlo dostal tanečník Jaroslav Slavický.

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru činohra získala dnes večer v Národním divadle jako první herečka a dabérka Libuše Švormová.

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru činohra dostal dnes in memoriam herec Karel Urbánek, známý i z televizních seriálů a filmů.

Herec a režisér Jan Kačer dnes dostal cenu České akademie divadelníků, o jejímž udělení rozhodují držitelé Cen Thálie a další divadelní osobnosti..

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru muzikál dostala herečka, zpěvačka a muzikantka Jitka Molavcová.

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v činohře dostala dnes v Národním divadle in memoriam herečka Zdenka Procházková, známá v Česku i Rakousku.

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru činohra dostal herec Jaroslav Satoranský, známý i z televize a filmu.

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru balet, tanec a pohybové divadlo dnes dostal tanečník Jaroslav Slavický. Stejné ocenění v oboru alternativního divadla dostal Ján Sedal a v kategorii loutkového divadla Tomáš Dvořák.

Cenu za celoživotní mistrovství v oboru činohra dostala při dnešním předávání Cen Thálie divadelní a filmová herečka Iva Janžurová.

Video: 25 let Thálie: Harapes byl u všech! Cenou se pyšní, metálem od prezidenta ne!

Video
Video se připravuje ...

25 let Thálie: Harapes byl u všech! Cenou se pyšní, metálem od prezidenta ne! Hana Höschlová, Jan Jedlička

Fotogalerie
87 fotografií