Šlo o událost, po které se od Světlany a jejích blízkých odvrátila rodina sestry jejího partnera, žijící v sousedství v Meziměstí. Konflikt se měl strhnout mezi Světlaniným synem Jaroslavem (17) a synem (26) druhé ženy.

„Mezi dvěma muži mělo dojít k nebezpečnému vyhrožování. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování ale nemůže více sdělit. V případu zatím nebyl nikdo obviněn,“ sdělila policejní mluvčí Iva Kormošová.

Hana Brejchová, mladší sestra Jany Brejchové (81), známá z filmu Lásky jedné plavovlásky, o drama, které se odehrálo, nic netuší. „A ani o tom nechci nic slyšet, tohle není moje věc,“ odtušila rázně Aha! někdejší kráska z Formanova snímku Lásky jedné plavovlásky. Teď má z rodinných vztahů spíš vrásky...

Roztržka údajně vyústila střelbou a zraněním staršího z mužů po předchozí hádce otce mladistvého na sídlišti, kde obě rodiny bydlí. „Ten kluk vyšel ven z paneláku se zbraní a střelil ho z blízkosti do boku. Šlo sice jen o plynovou pistoli, ale kdyby ho trefil do citlivého místa, tak to mohlo mít tragické následky,“ řekla deníku Aha! známá rodiny postřeleného, která incident viděla na vlastní oči.

Zraněný šel po střelbě domů, kam krátce nato vtrhla zásahovka. Podle jeho známých na podnět rodiny Světlany poté, co její syn po střelbě tvrdil, že po něm hodil granát. „Kdyby to tak bylo, tak by se podle mě ozvala rána a zůstaly by škody, ale to se nestalo,“ uvedla svědkyně incidentu.

VIDEO: Slzy jedné plavovlásky: Brejchová se po Formanově smrti zhroutila!

Video
Video se připravuje ...

Slzy jedné plavovlásky: Brejchová se po Formanově smrti zhroutila! Blesk TV

„Nakonec to skončilo tak, že postřelený je ve vazbě. On sice není žádný svatoušek, má už nějaká stíhání. Ale že se ten mladý kluk Jaroslav dostane ke zbrani a střílí po lidech, to také není v pořádku. Tady selhala výchova a asi něco na tom bude, když tu Světlanu v minulosti máma Brejchová zavrhla, protože dala přednost chlapovi před vlastními dětmi,“ uzavřela žena.

Hana Brejchová o dceři: Jsem pro ni mrtvá

Vlastní dcery Světlany se Hana Brejchová zřekla. „S ní se nestýkám, nejezdí za mnou. Už ji dávno nepovažuji za svoji dceru. Občas se ozve mé mladší dceři Veronice. Říkám jí, ať Světlaně klidně poví, že máma umřela,“ řekla drsně herečka a vysvětlila, proč starší dceři nemůže přijít na jméno.

„Vzdala se svých dětí kvůli chlapovi. Starší dceru Lúcu dala prvnímu manželovi, čtyřletého Matýska druhému. To se neodpouští. Stará se jen o dva kluky, co má se třetím manželem. Nelíbil se mi od začátku, když s ním otěhotněla. Měl za sebou nějaké přečiny,“ popsala Brejchová.

Fotogalerie
35 fotografií